Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Sollentuna Floorball Cup 2023 (15 - 17 sep 2023)
Sollentuna Floorball Cup 2023 använder
Cupmate
Sollentuna Floorball Cup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Herr Junior (HJ)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Pojkar Mörkröd Svår (PMRS)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Helenelund (H.L.H)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Tegelhagen (TEG.H)
Anmälan
Våra hallar
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar Blå Lätt Svår
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Kungsängens IF P14 Lag blå
- Blå
Tyresö Trollbäcken IBK P13 Vit
- Svart
Täby FC Lag P13 Västra
- Vit
Täby FC P14-Hägerneholm
- Vit
Väsby AIK P13 Röd
- Röd
Väsby AIK P13 Vit
- Röd
Åkersberga IBF P13 Orange
- Orange
Åkersberga IBF P13 Svart
- Orange
Datum
Plan
57
Lö 16 sep 11.30
TEG.H
Åkersberga IBF P13 Orange
-
Tyresö Trollbäcken IBK P13 Vit
77
Lö 16 sep 13.00
TEG.H
Åkersberga IBF P13 Orange
-
Väsby AIK P13 Röd
97
Lö 16 sep 14.30
TEG.H
Täby FC P14-Hägerneholm
-
Tyresö Trollbäcken IBK P13 Vit
119
Lö 16 sep 16.00
TEG.H
Åkersberga IBF P13 Svart
-
Kungsängens IF P14 Lag blå
141
Lö 16 sep 17.30
TEG.H
Täby FC Lag P13 Västra
-
Väsby AIK P13 Vit
160
Lö 16 sep 19.00
TEG.H
Åkersberga IBF P13 Svart
-
Täby FC Lag P13 Västra
204
Sö 17 sep 09.15
R.H G:A ROT
Åkersberga IBF P13 Svart
-
Väsby AIK P13 Röd
215
Sö 17 sep 10.00
R.H G:A ROT
Täby FC Lag P13 Västra
-
Tyresö Trollbäcken IBK P13 Vit
226
Sö 17 sep 10.45
R.H G:A ROT
Väsby AIK P13 Vit
-
Kungsängens IF P14 Lag blå
237
Sö 17 sep 11.30
R.H G:A ROT
Väsby AIK P13 Röd
-
Täby FC P14-Hägerneholm
248
Sö 17 sep 12.15
R.H G:A ROT
Åkersberga IBF P13 Orange
-
Väsby AIK P13 Vit
259
Sö 17 sep 13.00
R.H G:A ROT
Kungsängens IF P14 Lag blå
-
Täby FC P14-Hägerneholm
272
Sö 17 sep 13.45
H.L.H
Åkersberga IBF P13 Svart
-
Tyresö Trollbäcken IBK P13 Vit
283
Sö 17 sep 14.30
H.L.H
Täby FC Lag P13 Västra
-
Väsby AIK P13 Röd
294
Sö 17 sep 15.15
H.L.H
Väsby AIK P13 Vit
-
Täby FC P14-Hägerneholm
305
Sö 17 sep 16.00
H.L.H
Åkersberga IBF P13 Orange
-
Kungsängens IF P14 Lag blå
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Herr Junior (HJ)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Pojkar Mörkröd Svår (PMRS)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Helenelund (H.L.H)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Tegelhagen (TEG.H)
Sök lag
Sollentuna Floorball Cup 2023 använder
Cupmate