Till innehåll
Lindsdals IF - ICA Supermarket Lindsdal Cup 2023 (14 - 22 okt 2023)
ICA Supermarket Lindsdal Cup 2023 använder
Cupmate
ICA Supermarket Lindsdal Cup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Pojkar födda 2011 (P11)
Pojkar födda 2014 (P14)
Planer
Konstgräs (K)
Konstgräs 1 (K1)
Konstgräs 2 (K2)
Konstgräs 3 (K3)
Naturgräs (N)
Naturgräs 1 (N1)
Naturgräs 2 (N2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar födda 2014
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Glömminge/Algutsrum IF
- Vit
Hossmo BK svart
- Vit och rött
Hossmo BK vit
- Vit och rött
Högsby IK
- Svart
IFK Berga vit
- Vit
Kalmar Södra IF röd
- Blårödranding
Lindsdals IF vit
Nybro IF röd
- Röd
Rockneby IK
- Grön
Smedby BoIK Vit
- Gröna
Datum
Plan
Sö 22 okt 09.45
K1
Kalmar Södra IF röd
-
Nybro IF röd
Sö 22 okt 09.45
K2
Rockneby IK
-
Glömminge/Algutsrum IF
Sö 22 okt 09.45
K3
Lindsdals IF vit
-
Hossmo BK svart
Sö 22 okt 09.45
N
IFK Berga vit
-
Hossmo BK vit
Sö 22 okt 10.30
K1
Smedby BoIK Vit
-
Högsby IK
Sö 22 okt 11.15
K2
IFK Berga vit
-
Lindsdals IF vit
Sö 22 okt 11.15
K3
Hossmo BK vit
-
Rockneby IK
Sö 22 okt 11.15
N
Hossmo BK svart
-
Kalmar Södra IF röd
Sö 22 okt 12.00
K1
Glömminge/Algutsrum IF
-
Smedby BoIK Vit
Sö 22 okt 12.00
K2
Högsby IK
-
Nybro IF röd
Sö 22 okt 12.45
K3
IFK Berga vit
-
Kalmar Södra IF röd
Sö 22 okt 12.45
N
Rockneby IK
-
Lindsdals IF vit
Sö 22 okt 13.30
K1
Nybro IF röd
-
Hossmo BK svart
Sö 22 okt 13.30
K2
Smedby BoIK Vit
-
Hossmo BK vit
Sö 22 okt 13.30
K3
Glömminge/Algutsrum IF
-
Högsby IK
Sö 22 okt 14.15
K1
Rockneby IK
-
Kalmar Södra IF röd
Sö 22 okt 15.00
K1
Högsby IK
-
Hossmo BK svart
Sö 22 okt 15.00
K2
Glömminge/Algutsrum IF
-
Hossmo BK vit
Sö 22 okt 15.00
K3
IFK Berga vit
-
Nybro IF röd
Sö 22 okt 15.00
N
Lindsdals IF vit
-
Smedby BoIK Vit
Spelschema klasser
Pojkar födda 2011 (P11)
Pojkar födda 2014 (P14)
Planer
Konstgräs (K)
Konstgräs 1 (K1)
Konstgräs 2 (K2)
Konstgräs 3 (K3)
Naturgräs (N)
Naturgräs 1 (N1)
Naturgräs 2 (N2)
Domarlista
Sök lag
ICA Supermarket Lindsdal Cup 2023 använder
Cupmate