To content
Habocupen 2024
Games
Team
Pitches
Information
Disco lördag kväll
Om Habocupen
Tävlingsformer
Lagavgift och Deltagaravgift
Sagt om HaboCupen
PM Habocupen 2024
Cuptröja 2024
Kioskkortet
Menyer och mattider
Områdeskarta Slättens IP
Bilder från tidigare cuper
Games
F2011 (födda 2011) (F2011)
F2012 (födda 2012) (F2012)
F2013 (födda 2013) (F2013)
F2014 (födda 2014) (F2014)
P2011 (födda 2011) (P2011)
P2012 (födda 2012) (P2012)
P2013 (födda 2013) (P2013)
P2014 (födda 2014) (P2014)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
List of referees
Goalwire
Search team
Team registration
Information
Classes
Register your team here
Registered teams
Find the way
Pictures
History
Contact
Log in
F2012 (födda 2012)
Games:
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Extra games
Date
Pitch
245
Su 30 jun 08.00
B2
P18 IK
-
Qviding FIF Vit
246
Su 30 jun 08.00
B3
IK Waria
-
Stenstorps IF
247
Su 30 jun 08.00
E
Eneby BK Grön
-
Lidköpings FK Röd
248
Su 30 jun 08.00
F
Kävlinge Harrie FF
-
Hovshaga AIF Blå
249
Su 30 jun 08.00
G
Habo IF Vit
-
BK Zeros Vit
254
Su 30 jun 08.30
B3
Qviding FIF Vinröd
-
Lidköpings FK Vit
255
Su 30 jun 08.30
E
Eneby BK Vit
-
Räppe GoIF
256
Su 30 jun 08.30
F
BK Zeros Grön
-
Hovshaga AIF Vit
257
Su 30 jun 08.30
G
Habo IF Blå
-
Tollereds IF
268
Su 30 jun 09.00
B3
Tullinge Fotboll
-
Lidköpings FK Svart
304
Su 30 jun 11.00
G
Qviding FIF Vinröd
-
Hovshaga AIF Vit
309
Su 30 jun 11.30
A1
Habo IF Vit
-
P18 IK
310
Su 30 jun 11.30
A2
Stenstorps IF
-
Eneby BK Grön
311
Su 30 jun 11.30
A3
Lidköpings FK Röd
-
Hovshaga AIF Blå
312
Su 30 jun 11.30
F
BK Zeros Vit
-
Tullinge Fotboll
313
Su 30 jun 11.30
G
Qviding FIF Vit
-
Räppe GoIF
319
Su 30 jun 12.00
A1
Habo IF Blå
-
Kävlinge Harrie FF
320
Su 30 jun 12.00
A3
Lidköpings FK Svart
-
IK Waria
321
Su 30 jun 12.00
E
Tollereds IF
-
BK Zeros Grön
333
Su 30 jun 12.30
A2
Lidköpings FK Vit
-
Eneby BK Vit
355
Su 30 jun 14.00
A3
Eneby BK Vit
-
P18 IK
356
Su 30 jun 14.00
B2
Hovshaga AIF Blå
-
Tollereds IF
357
Su 30 jun 14.00
E
Lidköpings FK Vit
-
Kävlinge Harrie FF
358
Su 30 jun 14.00
F
IK Waria
-
Qviding FIF Vinröd
363
Su 30 jun 14.30
B2
Hovshaga AIF Vit
-
Habo IF Vit
364
Su 30 jun 14.30
E
Räppe GoIF
-
Lidköpings FK Röd
365
Su 30 jun 14.30
F
BK Zeros Vit
-
Qviding FIF Vit
366
Su 30 jun 14.30
G
Eneby BK Grön
-
Tullinge Fotboll
370
Su 30 jun 15.00
E
Lidköpings FK Svart
-
Habo IF Blå
376
Su 30 jun 15.30
B1
Stenstorps IF
-
BK Zeros Grön
Habocupen 2024 uses