Till innehåll
Habocupen 2024
Spelschema
Lag
Planer
Information
Disco lördag kväll
Om Habocupen
Tävlingsformer
Lagavgift och Deltagaravgift
Sagt om HaboCupen
PM Habocupen 2024
Cuptröja 2024
Kioskkortet
Menyer och mattider
Områdeskarta Slättens IP
Bilder från tidigare cuper
Spelschema
F2011 (födda 2011) (F2011)
F2012 (födda 2012) (F2012)
F2013 (födda 2013) (F2013)
F2014 (födda 2014) (F2014)
P2011 (födda 2011) (P2011)
P2012 (födda 2012) (P2012)
P2013 (födda 2013) (P2013)
P2014 (födda 2014) (P2014)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
Domarlista
Rullande resultatlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Hitta hit
Frågor och Svar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
F2012 (födda 2012)
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Grupp E
Extramatcher
Datum
Plan
245
Sö 30 jun 08.00
B2
P18 IK
-
Qviding FIF Vit
246
Sö 30 jun 08.00
B3
IK Waria
-
Stenstorps IF
247
Sö 30 jun 08.00
E
Eneby BK Grön
-
Lidköpings FK Röd
248
Sö 30 jun 08.00
F
Kävlinge Harrie FF
-
Hovshaga AIF Blå
249
Sö 30 jun 08.00
G
Habo IF Vit
-
BK Zeros Vit
254
Sö 30 jun 08.30
B3
Qviding FIF Vinröd
-
Lidköpings FK Vit
255
Sö 30 jun 08.30
E
Eneby BK Vit
-
Räppe GoIF
256
Sö 30 jun 08.30
F
BK Zeros Grön
-
Hovshaga AIF Vit
257
Sö 30 jun 08.30
G
Habo IF Blå
-
Tollereds IF
268
Sö 30 jun 09.00
B3
Tullinge Fotboll
-
Lidköpings FK Svart
304
Sö 30 jun 11.00
G
Qviding FIF Vinröd
-
Hovshaga AIF Vit
309
Sö 30 jun 11.30
A1
Habo IF Vit
-
P18 IK
310
Sö 30 jun 11.30
A2
Stenstorps IF
-
Eneby BK Grön
311
Sö 30 jun 11.30
A3
Lidköpings FK Röd
-
Hovshaga AIF Blå
312
Sö 30 jun 11.30
F
BK Zeros Vit
-
Tullinge Fotboll
313
Sö 30 jun 11.30
G
Qviding FIF Vit
-
Räppe GoIF
319
Sö 30 jun 12.00
A1
Habo IF Blå
-
Kävlinge Harrie FF
320
Sö 30 jun 12.00
A3
Lidköpings FK Svart
-
IK Waria
321
Sö 30 jun 12.00
E
Tollereds IF
-
BK Zeros Grön
333
Sö 30 jun 12.30
A2
Lidköpings FK Vit
-
Eneby BK Vit
355
Sö 30 jun 14.00
A3
Eneby BK Vit
-
P18 IK
356
Sö 30 jun 14.00
B2
Hovshaga AIF Blå
-
Tollereds IF
357
Sö 30 jun 14.00
E
Lidköpings FK Vit
-
Kävlinge Harrie FF
358
Sö 30 jun 14.00
F
IK Waria
-
Qviding FIF Vinröd
363
Sö 30 jun 14.30
B2
Hovshaga AIF Vit
-
Habo IF Vit
364
Sö 30 jun 14.30
E
Räppe GoIF
-
Lidköpings FK Röd
365
Sö 30 jun 14.30
F
BK Zeros Vit
-
Qviding FIF Vit
366
Sö 30 jun 14.30
G
Eneby BK Grön
-
Tullinge Fotboll
370
Sö 30 jun 15.00
E
Lidköpings FK Svart
-
Habo IF Blå
376
Sö 30 jun 15.30
B1
Stenstorps IF
-
BK Zeros Grön
Habocupen 2024 använder