Til indholdet
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2024 (9 - 12 maj 2024)
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate
Cup Halmstad 2024
Kamp program
Hold
Planer
Start
Information
Kamp program
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Tilmelding
Historie
Kontakt
Login
P8, födda 2016
Kamp program:
Gruppe A
Gruppe B
Gruppe C
Gruppe D
Gruppe E
Gruppe F
Gruppe C
BK Astrio Gul
- Svart
IF Leikin Vit
- Orange
Trönninge IF Blå
- Röda och vita
Östers IF Blå
- Röd/blå
Dato
Bane
517
Lø 11 maj 11.30
Plan B-1
BK Astrio Gul
-
Östers IF Blå
522
Lø 11 maj 12.30
Plan B-2
Östers IF Blå
-
Trönninge IF Blå
526
Lø 11 maj 13.30
Plan B-2
Östers IF Blå
-
IF Leikin Vit
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Oversigt over dommere
Søg hold
Cup Halmstad Partners
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate