Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Allmän information
Boende
När ni anländer till Pilsbo
Spelregler
Spelschema
Flickor 08 (födda 2016), 5 mot 5 (F08)
Flickor 09 (födda 2015), 5 mot 5 (F09)
Flickor 10 (födda 2014), 7 mot 7 (F10)
Flickor 11 (födda 2013), 7 mot 7 (F11)
Pojkar 08 (födda 2016), 5 mot 5 (P08)
Pojkar 09 (födda 2015), 5 mot 5 (P09)
Pojkar 10 (födda 2014), 7 mot 7 (P10)
Pojkar 11 (födda 2013), 7 mot 7 (P11)
Plan A 5-5
Plan B 5-5
plan C 5-5
Plan D 5-5
Plan E 5-5
Plan F 5-5
Plan H 7-7
Plan I 7 -7
Plan J 7-7
Plan K 7-7
Plan L 7-7
Plan M 7-7
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmälda lag
Domare
Tävlingsinformation
Parkering
Mat
Bilder
Kontakt
Logga in
Pojkar 10 (födda 2014), 7 mot 7
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp B
Bele Barkarby Grön 2
- Svart
Danmarks IF röd
- Röd/vit
Håbo FF Röd
- Röd
IK Sirius Svart
- Blå/svart
Knivsta IK P2014 Vit
- Vit
Rotebro IS Blå
- Röd/Blå
SK Wigör P2014
- Vit
Upsala IF Lag 2, Vit
- svart/vit
Datum
Plan
Lö 15 jun 09.55
Plan J 7-7
Danmarks IF röd
-
Knivsta IK P2014 Vit
Lö 15 jun 09.55
Plan L 7-7
Bele Barkarby Grön 2
-
Rotebro IS Blå
Lö 15 jun 09.55
Plan M 7-7
Upsala IF Lag 2, Vit
-
SK Wigör P2014
Lö 15 jun 10.50
Plan L 7-7
Håbo FF Röd
-
IK Sirius Svart
Lö 15 jun 13.35
Plan J 7-7
Bele Barkarby Grön 2
-
Danmarks IF röd
Lö 15 jun 13.35
Plan K 7-7
Håbo FF Röd
-
Upsala IF Lag 2, Vit
Lö 15 jun 13.35
Plan M 7-7
Rotebro IS Blå
-
SK Wigör P2014
Lö 15 jun 14.30
Plan J 7-7
IK Sirius Svart
-
Knivsta IK P2014 Vit
Sö 16 jun 10.50
Plan J 7-7
IK Sirius Svart
-
Rotebro IS Blå
Sö 16 jun 10.50
Plan M 7-7
Knivsta IK P2014 Vit
-
SK Wigör P2014
Sö 16 jun 11.45
Plan K 7-7
Danmarks IF röd
-
Håbo FF Röd
Sö 16 jun 11.45
Plan L 7-7
Upsala IF Lag 2, Vit
-
Bele Barkarby Grön 2
Sö 16 jun 13.35
Plan M 7-7
SK Wigör P2014
-
Håbo FF Röd
Sö 16 jun 14.30
Plan J 7-7
Upsala IF Lag 2, Vit
-
IK Sirius Svart
Sö 16 jun 14.30
Plan M 7-7
Rotebro IS Blå
-
Danmarks IF röd
Sö 16 jun 15.25
Plan I 7 -7
Bele Barkarby Grön 2
-
Knivsta IK P2014 Vit
Pilsbocupen 2024 använder