To content
FC Gute - GAcup 2019 (25 - 27 jan 2019)
GAcup 2019 uses
Cupmate
GAcup 2019
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Team registration
40 år
Sponsors
History
Contact
Log in
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda
Winner Playoffs:
FC Gute Orange
Games:
Group A
Group B
Playoffs
Statistics
Semi-finals
Date
Pitch
539
Su 27 jan 17.40
IMA
FC Gute Svart
2 - 0
Levide IF
540
Su 27 jan 18.10
IMA
FC Gute Orange
2 - 0
Hangvar SK Lag 1
Final
Date
Pitch
543
Su 27 jan 19.40
IMA
FC Gute Svart
0 - 3
FC Gute Orange
Games by class
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Search team
Sponsors
Arrangörer
GAcup 2019 uses
Cupmate