Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2018 (7 - 9 dec 2018)
Luciacupen 2018 använder
Cupmate
Luciacupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Grupp E
Grupp D
Askim IK Svart
- Rödsvartrandig
Fässbergs IF Wolverhampton
- Lila
Hjuviks AIK Lag 1, vit
- Ljusblå
Kungsladugårds Bollklubb Lag 1
- Vinröd
SG 97 4
- Vita
Utbynäs SK USK Blå
- gul
Västra Frölunda IF X
- Grön
Älvsborg FF Blå 2
- Blå/Svart
Datum
Plan
325
Sö 9 dec 15.00
A1-4
Västra Frölunda IF X
-
Fässbergs IF Wolverhampton
326
Sö 9 dec 15.00
A2-4
SG 97 4
-
Kungsladugårds Bollklubb Lag 1
327
Sö 9 dec 15.00
B1-4
Utbynäs SK USK Blå
-
Askim IK Svart
328
Sö 9 dec 15.00
B2-4
Älvsborg FF Blå 2
-
Hjuviks AIK Lag 1, vit
341
Sö 9 dec 16.20
A1-4
Kungsladugårds Bollklubb Lag 1
-
Fässbergs IF Wolverhampton
342
Sö 9 dec 16.20
A2-4
SG 97 4
-
Västra Frölunda IF X
343
Sö 9 dec 16.20
B1-4
Hjuviks AIK Lag 1, vit
-
Utbynäs SK USK Blå
344
Sö 9 dec 16.20
B2-4
Askim IK Svart
-
Älvsborg FF Blå 2
357
Sö 9 dec 17.40
A1-4
Fässbergs IF Wolverhampton
-
SG 97 4
358
Sö 9 dec 17.40
A2-4
Västra Frölunda IF X
-
Kungsladugårds Bollklubb Lag 1
359
Sö 9 dec 17.40
B1-4
Utbynäs SK USK Blå
-
Älvsborg FF Blå 2
360
Sö 9 dec 17.40
B2-4
Hjuviks AIK Lag 1, vit
-
Askim IK Svart
373
Sö 9 dec 19.00
A1-4
Fässbergs IF Wolverhampton
-
Utbynäs SK USK Blå
374
Sö 9 dec 19.00
A2-4
Älvsborg FF Blå 2
-
Kungsladugårds Bollklubb Lag 1
375
Sö 9 dec 19.00
B1-4
Askim IK Svart
-
SG 97 4
376
Sö 9 dec 19.00
B2-4
Västra Frölunda IF X
-
Hjuviks AIK Lag 1, vit
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Sök lag
Sponsorer
Dunross & CO
Luciacupen 2018 använder
Cupmate