Till innehåll
Växjö IBK Utveckling
- Fortnox Cup 2018 (29 - 30 dec 2018)
Fortnox Cup 2018 använder
Cupmate
Fortnox Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2003/04 (F03/04)
Flickor 2005/06 (F05/06)
Flickor 2007/08 (F07/08)
Pojkar 2005 (P05)
Pojkar 2006 (P06)
Pojkar 2007 (P07)
Pojkar 2008 (P08)
Pojkar 2009 (P09)
Pojkar 2010 (P10)
Planer
Araby Park Arena (APA)
Fortnox Arena A-hall (FNA)
Fortnox Arena B-hall (FNB)
Gemla sporthall (GEM)
Hovshaga sporthall (HOV)
Teleborgshallen (TEL )
Teleborgshallen 1 (TEL1)
Teleborgshallen 2 (TEL2)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Pojkar 2007
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Craftstadens IBK Oskarhamn
- Röd
FBC Kalmarsund
- Blå
FBC Karlskrona
- Orange
Fagerhult Habo IB Röd
- Röd
Fagerhult Habo IB Svart
- Svart
Hovshaga AIF
- Blå
Ingelstad IBK
- Röd (Vit)
Kinna IBK
- Svart (Röd)
Nybro IBK Lag 1
- Röd
Nybro IBK Lag 2
- Röd
Rottne IF
- Blå/Vit
Växjö IBK U Blå
- Blå
Växjö IBK U Vit
- Blå
Westerviks IBK
- Svart
Älmhults IBK
- Svart
Datum
Plan
97
Sö 30 dec 08.00
FNA
Hovshaga AIF
-
Ingelstad IBK
98
Sö 30 dec 08.00
FNB
Växjö IBK U Vit
-
Nybro IBK Lag 1
99
Sö 30 dec 08.40
FNA
FBC Kalmarsund
-
Fagerhult Habo IB Röd
100
Sö 30 dec 08.40
FNB
Rottne IF
-
FBC Karlskrona
101
Sö 30 dec 09.20
FNA
Växjö IBK U Vit
-
Hovshaga AIF
102
Sö 30 dec 09.20
FNB
Nybro IBK Lag 1
-
Ingelstad IBK
103
Sö 30 dec 10.00
FNA
Rottne IF
-
FBC Kalmarsund
104
Sö 30 dec 10.00
FNB
Fagerhult Habo IB Röd
-
FBC Karlskrona
105
Sö 30 dec 10.40
FNA
Nybro IBK Lag 1
-
Hovshaga AIF
106
Sö 30 dec 10.40
FNB
Ingelstad IBK
-
Växjö IBK U Vit
107
Sö 30 dec 11.20
FNA
FBC Karlskrona
-
FBC Kalmarsund
108
Sö 30 dec 11.20
FNB
Fagerhult Habo IB Röd
-
Rottne IF
109
Sö 30 dec 12.00
FNA
Växjö IBK U Vit
-
Kinna IBK
110
Sö 30 dec 12.00
FNB
Hovshaga AIF
-
Fagerhult Habo IB Svart
111
Sö 30 dec 12.40
FNA
Ingelstad IBK
-
FBC Kalmarsund
112
Sö 30 dec 12.40
FNB
Nybro IBK Lag 1
-
Rottne IF
113
Sö 30 dec 13.20
FNA
Fagerhult Habo IB Röd
-
Växjö IBK U Blå
114
Sö 30 dec 13.20
FNB
FBC Karlskrona
-
Westerviks IBK
115
Sö 30 dec 14.00
FNA
Älmhults IBK
-
Nybro IBK Lag 2
116
Sö 30 dec 14.00
FNB
Craftstadens IBK Oskarhamn
-
Kinna IBK
117
Sö 30 dec 14.40
FNA
Fagerhult Habo IB Svart
-
Westerviks IBK
118
Sö 30 dec 15.20
FNA
Nybro IBK Lag 2
-
Växjö IBK U Blå
119
Sö 30 dec 15.20
FNB
Älmhults IBK
-
Craftstadens IBK Oskarhamn
120
Sö 30 dec 16.00
FNA
Kinna IBK
-
Westerviks IBK
121
Sö 30 dec 16.40
FNA
Craftstadens IBK Oskarhamn
-
Nybro IBK Lag 2
122
Sö 30 dec 16.40
FNB
Fagerhult Habo IB Svart
-
Älmhults IBK
123
Sö 30 dec 17.20
FNA
Kinna IBK
-
Växjö IBK U Blå
124
Sö 30 dec 18.00
FNA
Fagerhult Habo IB Svart
-
Craftstadens IBK Oskarhamn
125
Sö 30 dec 18.00
FNB
Nybro IBK Lag 2
-
Westerviks IBK
126
Sö 30 dec 18.40
FNA
Älmhults IBK
-
Växjö IBK U Blå
Spelschema klasser
Flickor 2003/04 (F03/04)
Flickor 2005/06 (F05/06)
Flickor 2007/08 (F07/08)
Pojkar 2005 (P05)
Pojkar 2006 (P06)
Pojkar 2007 (P07)
Pojkar 2008 (P08)
Pojkar 2009 (P09)
Pojkar 2010 (P10)
Planer
Araby Park Arena (APA)
Fortnox Arena A-hall (FNA)
Fortnox Arena B-hall (FNB)
Gemla sporthall (GEM)
Hovshaga sporthall (HOV)
Teleborgshallen (TEL )
Teleborgshallen 1 (TEL1)
Teleborgshallen 2 (TEL2)
Domarlista
Sök lag
Fortnox Cup 2018 använder
Cupmate