| Datum |
Plan |
|
|
Må 7 maj 17.20 |
BV 1 |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
- |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
|
Må 7 maj 17.20 |
BV 2 |
Stenstalidskolan, Jag fes |
- |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
|
Må 7 maj 18.00 |
BV 1 |
Södermalmsskolan klass 2d |
- |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
|
Må 7 maj 18.00 |
BV 2 |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
- |
Upp och Ner |
|
Må 7 maj 18.40 |
BV 1 |
Södermalm 2c |
- |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
|
On 9 maj 16.40 |
BV 1 |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
- |
Södermalm 2c |
|
On 9 maj 18.00 |
BV 1 |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
- |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
|
On 9 maj 18.00 |
BV 2 |
Stenstalidskolan, Jag fes |
- |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
|
On 9 maj 18.40 |
BV 1 |
Upp och Ner |
- |
Södermalmsskolan klass 2d |
|
On 9 maj 18.40 |
BV 2 |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
- |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
|
Må 14 maj 16.40 |
BV 1 |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
- |
Stenstalidskolan, Jag fes |
|
Må 14 maj 16.40 |
BV 2 |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
- |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
|
Må 14 maj 18.00 |
BV 1 |
Södermalm 2c |
- |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
|
Må 14 maj 18.00 |
BV 2 |
Upp och Ner |
- |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
|
Må 14 maj 18.40 |
BV 2 |
Södermalmsskolan klass 2d |
- |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
|
Må 21 maj 16.40 |
BV 1 |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
- |
Södermalmsskolan klass 2d |
|
Må 21 maj 16.40 |
BV 2 |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
- |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
|
Må 21 maj 18.00 |
BV 1 |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
- |
Stenstalidskolan, Jag fes |
|
Må 21 maj 18.00 |
BV 2 |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
- |
Södermalm 2c |
|
Må 21 maj 18.40 |
BV 2 |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
- |
Upp och Ner |
|
On 6 jun 09.00 |
SH F-plan 2 |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
- |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
|
On 6 jun 09.40 |
SH F-plan 2 |
Södermalmsskolan klass 2d |
- |
Stenstalidskolan, Jag fes |
|
On 6 jun 09.40 |
SV 5-manna |
Upp och Ner |
- |
Södermalm 2c |
|
On 6 jun 09.40 |
SV 5-manna |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
- |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
|
On 6 jun 11.00 |
SH F-plan 2 |
Södermalm 2c |
- |
Stenstalidskolan, Jag fes |
|
On 6 jun 11.00 |
SV 5-manna |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
- |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
|
On 6 jun 11.00 |
SV 5-manna |
Södermalmsskolan klass 2d |
- |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
|
On 6 jun 12.20 |
SH F-plan 2 |
Södermalm 2c |
- |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
|
On 6 jun 12.20 |
SV 5-manna |
Upp och Ner |
- |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
|
On 6 jun 12.20 |
SV 5-manna |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |
- |
Djurgårdsskolan Hjältarna |
|
On 6 jun 13.40 |
SH F-plan 2 |
Djurgårdsskolan, Coola Klassen Gul |
- |
Marabou-Kingen (Södermalmskolan 2A) |
|
On 6 jun 13.40 |
SV 5-manna |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
- |
Södermalmsskolan klass 2d |
|
On 6 jun 13.40 |
SV 5-manna |
Stenstalidskolan, Jag fes |
- |
Upp och Ner |
|
On 6 jun 15.00 |
SH F-plan 2 |
Upp och Ner |
- |
Senstalidskolan 2b The Black wolfs |
|
On 6 jun 15.00 |
SV 5-manna |
Södermalmsskolan klass 2d |
- |
Södermalm 2c |
|
On 6 jun 15.00 |
SV 5-manna |
Stenstalidskolan, Jag fes |
- |
Dom Guldiga skumbananerna(Södermalm 2B) |