Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2018 (7 - 9 dec 2018)
Luciacupen 2018 använder
Cupmate
Luciacupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
IF Mölndal Röd
- Vit/röd
IF Mölndal Vit
- Vit/röd
Kungsbacka IF Asllani
- Vit
Kungsbacka IF Rolfö
- Vit
Lerums IS Lerums IS lila
- Lila
Lerums IS Lerums IS vitt
- Lila
Nol IK
- Blå
Stenkullen GOIK
- Röd
Datum
Plan
161
Lö 8 dec 16.00
A1-4
Kungsbacka IF Asllani
-
Lerums IS Lerums IS vitt
162
Lö 8 dec 16.00
A2-4
IF Mölndal Vit
-
Stenkullen GOIK
163
Lö 8 dec 16.00
B1-4
Lerums IS Lerums IS lila
-
Nol IK
164
Lö 8 dec 16.00
B2-4
Kungsbacka IF Rolfö
-
IF Mölndal Röd
173
Lö 8 dec 17.00
A1-4
Stenkullen GOIK
-
Lerums IS Lerums IS lila
174
Lö 8 dec 17.00
A2-4
Nol IK
-
IF Mölndal Vit
175
Lö 8 dec 17.00
B1-4
IF Mölndal Röd
-
Kungsbacka IF Asllani
176
Lö 8 dec 17.00
B2-4
Lerums IS Lerums IS vitt
-
Kungsbacka IF Rolfö
185
Lö 8 dec 18.00
A1-4
Kungsbacka IF Asllani
-
Nol IK
186
Lö 8 dec 18.00
A2-4
Kungsbacka IF Rolfö
-
Stenkullen GOIK
187
Lö 8 dec 18.00
B1-4
Lerums IS Lerums IS vitt
-
IF Mölndal Vit
188
Lö 8 dec 18.00
B2-4
IF Mölndal Röd
-
Lerums IS Lerums IS lila
197
Lö 8 dec 19.00
A1-4
Stenkullen GOIK
-
Kungsbacka IF Asllani
198
Lö 8 dec 19.00
A2-4
Nol IK
-
Kungsbacka IF Rolfö
199
Lö 8 dec 19.00
B1-4
IF Mölndal Röd
-
Lerums IS Lerums IS vitt
200
Lö 8 dec 19.00
B2-4
Lerums IS Lerums IS lila
-
IF Mölndal Vit
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Sök lag
Sponsorer
Dunross & CO
Luciacupen 2018 använder
Cupmate