Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2019 (14 sep - 25 nov 2019)
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Flickor Blå Medel
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Bele Barkarby IF F08
- svart
Duvbo IK F08 Röd
- Röd (Vit)
IBF Offensiv Lidingö F07-09
- mörkblå
Silverdals IF F07/08
- Vit
Silverdals IF F09
- Vit
Täby FC F08 Östra
- Vit
Töjnan IBK F07/08
- Gul (Svart)
Vallentuna IBK F08-09
- Svart
Väsby AIK F07/08 1
- Röd
Väsby AIK F07/08 2
- Röd
Datum
Plan
92
Lö 14 sep 15.15
SIM B
Väsby AIK F07/08 2
-
Bele Barkarby IF F08
100
Lö 14 sep 16.00
SIM B
Täby FC F08 Östra
-
Duvbo IK F08 Röd
105
Lö 14 sep 16.45
G:A ROT
IBF Offensiv Lidingö F07-09
-
Silverdals IF F09
108
Lö 14 sep 16.45
SIM B
Väsby AIK F07/08 1
-
Vallentuna IBK F08-09
116
Lö 14 sep 17.30
SIM B
Silverdals IF F07/08
-
Töjnan IBK F07/08
124
Lö 14 sep 18.15
SIM B
Väsby AIK F07/08 2
-
Täby FC F08 Östra
132
Lö 14 sep 19.00
SIM B
Väsby AIK F07/08 1
-
Töjnan IBK F07/08
136
Lö 14 sep 19.45
NYA ROT
Silverdals IF F09
-
Duvbo IK F08 Röd
137
Lö 14 sep 19.45
G:A ROT
Bele Barkarby IF F08
-
IBF Offensiv Lidingö F07-09
140
Lö 14 sep 19.45
SIM B
Vallentuna IBK F08-09
-
Silverdals IF F07/08
154
Sö 15 sep 07.45
EDSBERG
Täby FC F08 Östra
-
Silverdals IF F09
160
Sö 15 sep 08.30
EDSBERG
Väsby AIK F07/08 1
-
IBF Offensiv Lidingö F07-09
184
Sö 15 sep 10.45
EDSBERG
Täby FC F08 Östra
-
IBF Offensiv Lidingö F07-09
192
Sö 15 sep 11.30
EDSBERG
Silverdals IF F09
-
Väsby AIK F07/08 1
242
Sö 15 sep 15.15
SIM A
Vallentuna IBK F08-09
-
Duvbo IK F08 Röd
259
Sö 15 sep 16.45
SIM A
Silverdals IF F07/08
-
Bele Barkarby IF F08
260
Sö 15 sep 16.45
SIM B
Töjnan IBK F07/08
-
Vallentuna IBK F08-09
267
Sö 15 sep 17.30
SIM A
Väsby AIK F07/08 2
-
Duvbo IK F08 Röd
275
Sö 15 sep 18.15
SIM A
Töjnan IBK F07/08
-
Bele Barkarby IF F08
282
Sö 15 sep 19.00
SIM A
Silverdals IF F07/08
-
Väsby AIK F07/08 2
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate