Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2019 (14 sep - 25 nov 2019)
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar Blå Medel Lätt
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Bele Barkarby IF IBF P08
- Svart (Vit)
Duvbo IK P08
- Röd
Duvbo IK P08 2
- Röd
Kungsängens IF P08/09
- Blå (Vit)
Silverdals IF, P08 Lag 1
- Vit
Täby FC P09
- Vit
Täby FC Östra P08 Östra Svart
- Vit
Täby FC Östra P08 Östra Vit
- Vit
Täby fc p 09 västra Lag grön
- vit
Töjnan IBK P09 Syd
- Gul
Vallentuna IBK P08 Lag 1
- Svart (Vit)
Vallentuna IBK P08 Lag 2
- Svart (Vit)
Datum
Plan
11
Lö 14 sep 08.30
G:A ROT
Töjnan IBK P09 Syd
-
Kungsängens IF P08/09
19
Lö 14 sep 09.15
G:A ROT
Täby FC Östra P08 Östra Vit
-
Täby FC P09
20
Lö 14 sep 09.15
SILVER
Vallentuna IBK P08 Lag 1
-
Duvbo IK P08
28
Lö 14 sep 10.00
G:A ROT
Bele Barkarby IF IBF P08
-
Täby FC Östra P08 Östra Svart
37
Lö 14 sep 10.45
G:A ROT
Täby FC Östra P08 Östra Vit
-
Silverdals IF, P08 Lag 1
44
Lö 14 sep 11.30
HELEN
Vallentuna IBK P08 Lag 1
-
Kungsängens IF P08/09
46
Lö 14 sep 11.30
G:A ROT
Täby FC P09
-
Duvbo IK P08 2
54
Lö 14 sep 12.15
G:A ROT
Vallentuna IBK P08 Lag 2
-
Bele Barkarby IF IBF P08
61
Lö 14 sep 13.00
HELEN
Töjnan IBK P09 Syd
-
Täby fc p 09 västra Lag grön
70
Lö 14 sep 13.45
HELEN
Täby FC Östra P08 Östra Svart
-
Duvbo IK P08
89
Lö 14 sep 15.15
G:A ROT
Silverdals IF, P08 Lag 1
-
Duvbo IK P08 2
97
Lö 14 sep 16.00
G:A ROT
Vallentuna IBK P08 Lag 2
-
Täby fc p 09 västra Lag grön
177
Sö 15 sep 10.00
HÄGG
Täby fc p 09 västra Lag grön
-
Kungsängens IF P08/09
179
Sö 15 sep 10.00
G:A ROT
Silverdals IF, P08 Lag 1
-
Vallentuna IBK P08 Lag 2
182
Sö 15 sep 10.00
SIM B
Duvbo IK P08
-
Täby FC Östra P08 Östra Vit
202
Sö 15 sep 12.15
HÄGG
Kungsängens IF P08/09
-
Täby FC Östra P08 Östra Svart
211
Sö 15 sep 13.00
HÄGG
Täby FC Östra P08 Östra Vit
-
Vallentuna IBK P08 Lag 2
220
Sö 15 sep 13.45
HELEN
Vallentuna IBK P08 Lag 1
-
Täby fc p 09 västra Lag grön
228
Sö 15 sep 14.30
HÄGG
Täby FC Östra P08 Östra Svart
-
Töjnan IBK P09 Syd
233
Sö 15 sep 14.30
SIM A
Bele Barkarby IF IBF P08
-
Duvbo IK P08 2
247
Sö 15 sep 16.00
HELEN
Duvbo IK P08
-
Täby FC P09
264
Sö 15 sep 17.30
NYA ROT
Töjnan IBK P09 Syd
-
Bele Barkarby IF IBF P08
266
Sö 15 sep 17.30
SILVER
Duvbo IK P08 2
-
Vallentuna IBK P08 Lag 1
269
Sö 15 sep 18.15
AR SAT
Silverdals IF, P08 Lag 1
-
Täby FC P09
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate