Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2019 (6 - 8 dec 2019)
Luciacupen 2019 använder
Cupmate
Luciacupen 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp A
Assyriska BK Lag 1
- Vit
Azalea BK Orange
- Orange
BK BIFROST Röd 10
- Röd
Fässbergs IF 1
- Lila
Hovås Billdal IF 1
- Vit/röd
Hovås Billdal IF 4
- Vit/röd
NOL IK Röd
- Blå
Solängen BK Lag 1
- Vit
Datum
Plan
337
Sö 8 dec 13.40
A1 4-4
Fässbergs IF 1
-
Hovås Billdal IF 1
338
Sö 8 dec 13.40
A2 4-4
Assyriska BK Lag 1
-
BK BIFROST Röd 10
339
Sö 8 dec 13.40
B1 4-4
Solängen BK Lag 1
-
NOL IK Röd
340
Sö 8 dec 13.40
B2 4-4
Azalea BK Orange
-
Hovås Billdal IF 4
353
Sö 8 dec 15.00
A1 4-4
BK BIFROST Röd 10
-
Hovås Billdal IF 1
354
Sö 8 dec 15.00
A2 4-4
Assyriska BK Lag 1
-
Fässbergs IF 1
355
Sö 8 dec 15.00
B1 4-4
Hovås Billdal IF 4
-
Solängen BK Lag 1
356
Sö 8 dec 15.00
B2 4-4
NOL IK Röd
-
Azalea BK Orange
369
Sö 8 dec 16.20
A1 4-4
Hovås Billdal IF 1
-
Assyriska BK Lag 1
370
Sö 8 dec 16.20
A2 4-4
Fässbergs IF 1
-
BK BIFROST Röd 10
371
Sö 8 dec 16.20
B1 4-4
Solängen BK Lag 1
-
Azalea BK Orange
372
Sö 8 dec 16.20
B2 4-4
Hovås Billdal IF 4
-
NOL IK Röd
385
Sö 8 dec 17.40
A1 4-4
Hovås Billdal IF 1
-
Solängen BK Lag 1
386
Sö 8 dec 17.40
A2 4-4
Azalea BK Orange
-
BK BIFROST Röd 10
387
Sö 8 dec 17.40
B1 4-4
NOL IK Röd
-
Assyriska BK Lag 1
388
Sö 8 dec 17.40
B2 4-4
Fässbergs IF 1
-
Hovås Billdal IF 4
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Sök lag
Sponsorer
Luciacupen 2019 använder
Cupmate