Till innehåll
Tingsryd United Footballclub - Tomtecupen 2016 (26 - 31 dec 2016)
Tomtecupen 2016 använder
Cupmate
Tomtecupen 2016
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Dam-senior
Flickor 02-03
Flickor 04
Flickor 05
Flickor 07
Herr Senior
Pojkar 03
Pojkar 04
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Planer
Bollhallen Tingsryd (B-hall)
Väckelsång sporthall (V-plan)
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 30 dec 2016
Plan:
Bollhallen Tingsryd
Väckelsång sporthall
Bollhallen Tingsryd
Tid
14.30
Herr Senior - A
FK Älmeboda/Linneryd B
0 - 3
Belganet/Hallabro IF
14.50
Herr Senior - A
Limmareds IF
2 - 3
Urshults IF
15.10
Herr Senior - A
Tingsryd United FC
2 - 1
Stångenäs Ais
15.30
Dam-senior - A
Åseda IF
0 - 3
IFK Grimslöv
15.50
Dam-senior - A
Emmaboda IS
0 - 4
Tingsryd United FC
16.10
Herr Senior - A
FK Älmeboda/Linneryd B
1 - 1
Urshults IF
16.30
Herr Senior - A
Stångenäs Ais
3 - 3
Limmareds IF
16.50
Herr Senior - A
Belganet/Hallabro IF
1 - 2
Tingsryd United FC
17.10
Dam-senior - A
IFK Grimslöv
3 - 0
Smedby Boik
17.30
Dam-senior - A
Tingsryd United FC
7 - 1
Åseda IF
17.50
Herr Senior - A
FK Älmeboda/Linneryd B
0 - 3
Stångenäs Ais
18.10
Herr Senior - A
Urshults IF
1 - 2
Belganet/Hallabro IF
18.30
Herr Senior - A
Limmareds IF
4 - 2
Tingsryd United FC
18.50
Dam-senior - A
Smedby Boik
2 - 0
Emmaboda IS
19.10
Dam-senior - A
IFK Grimslöv
1 - 4
Tingsryd United FC
19.30
Herr Senior - A
Stångenäs Ais
4 - 1
Urshults IF
19.50
Herr Senior - A
Tingsryd United FC
4 - 0
FK Älmeboda/Linneryd B
20.10
Herr Senior - A
Belganet/Hallabro IF
0 - 8
Limmareds IF
20.30
Dam-senior - A
Smedby Boik
1 - 0
Åseda IF
20.50
Dam-senior - A
Emmaboda IS
2 - 0
IFK Grimslöv
21.10
Herr Senior - A
Urshults IF
2 - 3
Tingsryd United FC
21.30
Herr Senior - A
Stångenäs Ais
9 - 2
Belganet/Hallabro IF
21.50
Herr Senior - A
Limmareds IF
8 - 0
FK Älmeboda/Linneryd B
22.10
Dam-senior - A
Tingsryd United FC
6 - 1
Smedby Boik
22.30
Dam-senior - A
Åseda IF
0 - 2
Emmaboda IS
23.00
Herr Senior - Final
Tingsryd United FC
1 - 2
Limmareds IF
23.40
Dam-senior - Final
Tingsryd United FC
9 - 0
IFK Grimslöv
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam-senior
Flickor 02-03
Flickor 04
Flickor 05
Flickor 07
Herr Senior
Pojkar 03
Pojkar 04
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Planer
Bollhallen Tingsryd (B-hall)
Väckelsång sporthall (V-plan)
Sök lag
Tomtecupen 2016 använder
Cupmate