Till innehåll
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 använder
Cupmate
GAcup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 26 jan 2018
Plan:
Databyrån Hemsehallen
Databyrån Södervärn
Databyrån Solklintshallen
Databyrån Wisbygymnasiet
ICA Maxi Arena
ICA Maxi Arena
Idrottsgatan 4
621 50 Visby Visby
Tid
1.
17.00
P10 - A
Visby BoIS Lag 1
-
Lärbro IF
3.
17.15
P10 - A
Roma IF Gul
-
FC Gute Lag 4
5.
17.30
P10 - A
Lärbro IF
-
Vasastan BK Vit
7.
17.45
P10 - A
FC Gute Lag 4
-
Visby BoIS Lag 1
11.
18.00
P10 - A
Vasastan BK Vit
-
Roma IF Gul
15.
18.15
P10 - A
Lärbro IF
-
FC Gute Lag 4
20.
18.30
P10 - A
Vasastan BK Vit
-
Visby BoIS Lag 1
25.
18.45
P10 - A
Roma IF Gul
-
Lärbro IF
30.
19.00
P10 - A
FC Gute Lag 4
-
Vasastan BK Vit
34.
19.15
P10 - A
Visby BoIS Lag 1
-
Roma IF Gul
39.
19.30
P11 - A
Gnesta FF
-
FC Gute Lag 2
43.
19.45
P11 - A
FC Gute Lag 1
-
Bro SK
48.
20.00
F13 - A
Vendelsö IK 1
0 - 0
Hangvar SK
52.
20.15
P11 - A
IFK visby Vit
-
Gnesta FF
57.
20.30
P11 - A
FC Gute Lag 2
-
IFK visby Vit
61.
20.45
P11 - A
Bro SK
-
Gnesta FF
66.
21.00
P11 - A
Bro SK
-
IFK visby Vit
70.
21.15
P11 - A
FC Gute Lag 1
-
FC Gute Lag 2
75.
21.30
F13 - A
IFK VISBY
1 - 1
P18 IK lag 1
78.
21.45
P11 - A
Gnesta FF
-
FC Gute Lag 1
81.
22.00
F13 - A
Vendelsö IK 1
3 - 0
IFK VISBY
83.
22.15
F13 - A
Hangvar SK
2 - 1
P18 IK lag 1
86.
22.30
P11 - A
IFK visby Vit
-
FC Gute Lag 1
88.
22.45
P11 - A
FC Gute Lag 2
-
Bro SK
91.
23.00
F13 - A
P18 IK lag 1
0 - 1
Vendelsö IK 1
93.
23.15
F13 - A
Hangvar SK
4 - 1
IFK VISBY
95.
23.30
H Sen A - A
Väskinde AIS Blå
1 - 0
IF Hansa Hoburg
97.
23.50
H Sen A - A
FG BK
2 - 0
IFK Visby lag 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2018 använder
Cupmate