Till innehåll
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 använder
Cupmate
GAcup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 27 jan 2018
Plan:
Databyrån Hemsehallen
Databyrån Södervärn
Databyrån Solklintshallen
Databyrån Wisbygymnasiet
ICA Maxi Arena
ICA Maxi Arena
Idrottsgatan 4
621 50 Visby Visby
Tid
100.
00.10
DamS - A
IFK Visby Lag 1
0 - 3
DalhemIF Vit
103.
00.30
DamS - A
Stenkyrka IF Svart
0 - 3
P18 IK Lag 1
105.
00.50
H Sen A - A
IF Hansa Hoburg
0 - 4
FC Gute Lag Orange
108.
01.10
H Sen A - A
IFK Visby lag 1
0 - 2
Väskinde AIS Blå
111.
01.30
DamS - A
IFK Visby Lag 1
1 - 2
Stenkyrka IF Svart
114.
01.50
DamS - A
DalhemIF Vit
1 - 1
P18 IK Lag 1
117.
02.10
H Sen A - A
FC Gute Lag Orange
5 - 1
FG BK
120.
02.30
H Sen A - A
IF Hansa Hoburg
3 - 0
IFK Visby lag 1
123.
02.50
DamS - A
P18 IK Lag 1
4 - 1
IFK Visby Lag 1
126.
03.10
DamS - A
DalhemIF Vit
4 - 1
Stenkyrka IF Svart
129.
03.30
H Sen A - A
FC Gute Lag Orange
0 - 2
Väskinde AIS Blå
132.
03.50
H Sen A - A
FG BK
2 - 1
IF Hansa Hoburg
135.
04.10
H Sen A - A
IFK Visby lag 1
1 - 5
FC Gute Lag Orange
138.
04.30
H Sen A - A
Väskinde AIS Blå
2 - 1
FG BK
142.
05.10
HJ - A
Hammarby IF FF 00:4
0 - 1
Visby IIH Lag 1
145.
05.30
HJ - A
Vallentuna BK 1
0 - 1
FC Gute U17 lag 1
148.
05.50
HJ - A
Boo FF Lag 2
2 - 3
Nykvarns SK
149.
06.10
HJ - A
Hammarby IF FF 00:4
1 - 2
FC Gute U17 lag 1
152.
06.30
HJ - A
Nykvarns SK
3 - 0
Vallentuna BK 1
155.
06.50
HJ - A
Visby IIH Lag 1
2 - 0
Boo FF Lag 2
158.
07.10
HJ - A
Hammarby IF FF 00:4
0 - 1
Nykvarns SK
161.
07.30
HJ - A
FC Gute U17 lag 1
7 - 1
Visby IIH Lag 1
164.
07.50
HJ - A
Vallentuna BK 1
3 - 1
Boo FF Lag 2
167.
08.10
HJ - A
Nykvarns SK
1 - 2
FC Gute U17 lag 1
170.
08.30
HJ - A
Boo FF Lag 2
0 - 4
Hammarby IF FF 00:4
175.
08.50
HJ - A
Visby IIH Lag 1
0 - 5
Vallentuna BK 1
180.
09.10
HJ - A
FC Gute U17 lag 1
2 - 0
Boo FF Lag 2
186.
09.30
HJ - A
Nykvarns SK
4 - 1
Visby IIH Lag 1
191.
09.50
HJ - A
Vallentuna BK 1
0 - 1
Hammarby IF FF 00:4
198.
10.10
P10 - B
Vasastan BK Blå
-
IFK Haninge P08:2
203.
10.25
P10 - B
Roma IF Svart
-
Väskinde AIS Lag 1
208.
10.40
P10 - B
IFK Haninge P08:2
-
FC Gute Lag 5
213.
10.55
P10 - B
Väskinde AIS Lag 1
-
Vasastan BK Blå
218.
11.10
P10 - B
FC Gute Lag 5
-
Roma IF Svart
223.
11.25
P10 - B
IFK Haninge P08:2
-
Väskinde AIS Lag 1
228.
11.40
P10 - B
FC Gute Lag 5
-
Vasastan BK Blå
233.
11.55
P10 - B
Roma IF Svart
-
IFK Haninge P08:2
238.
12.10
P10 - B
Väskinde AIS Lag 1
-
FC Gute Lag 5
242.
12.25
P10 - B
Vasastan BK Blå
-
Roma IF Svart
256.
13.20
P14 - A
IFK Visby Vit
1 - 2
Hammarby IF ff 04:3
261.
13.35
P14 - A
Lärbro IF
1 - 1
Väskinde AIS Lag vit
266.
13.50
P14 - B
Vallentuna BK Röd
0 - 0
Hammarby IF ff 04:31
270.
14.05
P14 - B
IFK Visby Blå
0 - 2
Klintehamns ik
273.
14.20
P14 - A
Hammarby IF ff 04:3
2 - 3
Visby AIK
277.
14.35
P14 - A
Väskinde AIS Lag vit
0 - 0
IFK Visby Vit
282.
14.50
P14 - B
Hammarby IF ff 04:31
1 - 1
Väskinde AIS LAG BLÅ
286.
15.05
P14 - B
Klintehamns ik
0 - 1
Vallentuna BK Röd
290.
15.20
P14 - A
Visby AIK
1 - 3
Lärbro IF
293.
15.35
P14 - A
Hammarby IF ff 04:3
2 - 0
Väskinde AIS Lag vit
298.
15.50
P14 - B
Väskinde AIS LAG BLÅ
0 - 0
IFK Visby Blå
303.
16.05
P14 - B
Hammarby IF ff 04:31
1 - 0
Klintehamns ik
307.
16.20
P14 - A
Visby AIK
4 - 0
IFK Visby Vit
310.
16.35
P14 - A
Lärbro IF
1 - 0
Hammarby IF ff 04:3
315.
16.50
P14 - B
Väskinde AIS LAG BLÅ
0 - 2
Vallentuna BK Röd
320.
17.05
P14 - B
IFK Visby Blå
0 - 1
Hammarby IF ff 04:31
324.
17.20
P14 - A
Väskinde AIS Lag vit
1 - 4
Visby AIK
327.
17.35
P14 - A
IFK Visby Vit
0 - 3
Lärbro IF
331.
17.50
P14 - B
Klintehamns ik
3 - 0
Väskinde AIS LAG BLÅ
336.
18.05
P14 - B
Vallentuna BK Röd
1 - 0
IFK Visby Blå
344.
18.30
P14 - 1/2
Lärbro IF
2 - 1
*
Hammarby IF ff 04:31
349.
18.50
P14 - 1/2
Vallentuna BK Röd
1 - 2
Visby AIK
359.
19.20
H Sen A - B
Visby Bois lag 1
1 - 2
FC Gute lag svart
364.
19.40
H Sen A - B
Levide IF
1 - 0
Dalhem IF
370.
20.00
DamS - B
P18 IK Lag 2
3 - 0
Stenkyrka IF Vit
375.
20.20
DamS - B
DalhemIF Gul
1 - 1
Dalhem IF Blå
380.
20.40
H Sen A - B
FC Gute lag svart
2 - 2
Hangvar SK Lag 1
385.
21.00
H Sen A - B
Dalhem IF
2 - 1
Visby Bois lag 1
389.
21.20
DamS - B
P18 IK Lag 2
2 - 1
DalhemIF Gul
393.
21.40
DamS - B
Stenkyrka IF Vit
2 - 3
Dalhem IF Blå
396.
22.00
H Sen A - B
Hangvar SK Lag 1
1 - 0
Levide IF
400.
22.20
H Sen A - B
FC Gute lag svart
3 - 0
Dalhem IF
402.
22.40
DamS - B
Dalhem IF Blå
1 - 2
P18 IK Lag 2
404.
23.00
DamS - B
Stenkyrka IF Vit
1 - 0
DalhemIF Gul
409.
23.40
H Sen A - B
Hangvar SK Lag 1
3 - 1
Visby Bois lag 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2018 använder
Cupmate