Til innhold
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 bruker
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Kampoppsett
Lag
Planer
Start
Kampoppsett
Kampoppsett klasser
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Baner
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Påmelding
Historikk
Kontakt
Logg inn
Lø 21 apr 2018
Bane:
Aktiviteten A-hallen
Aktiviteten B-hallen
Almåsskolan
Askims Sporthall
Ekenhallen
Frölunda Kulturhus
Katrinebergsskolan
Salming Arena
Skånhällaskolan
Streteredshallen
Frölunda Kulturhus
Tid
08.00
P03 - C
IBF Göteborg Svart
8 - 1
FBC Vinga P03
08.45
P03 - C
Skoghalls IBK Röd
0 - 0
Partille IBS Svart
09.30
F04 - C
Bua Seagulls Innebandy
2 - 5
Østensjø/Dverg IBK Hvitt
10.15
F04 - C
Åstorp/Kvidinge IBS
5 - 0
IK Sirius IBK Svart
11.00
P03 - C
IBF Göteborg Svart
5 - 5
Skoghalls IBK Röd
11.45
P03 - C
FBC Vinga P03
1 - 1
Partille IBS Svart
12.30
F04 - C
Bua Seagulls Innebandy
0 - 5
Åstorp/Kvidinge IBS
13.15
F04 - C
Østensjø/Dverg IBK Hvitt
0 - 3
IK Sirius IBK Svart
14.00
P03 - C
Partille IBS Svart
0 - 1
IBF Göteborg Svart
14.45
P03 - C
FBC Vinga P03
1 - 7
Skoghalls IBK Röd
15.30
F04 - C
IK Sirius IBK Svart
1 - 0
Bua Seagulls Innebandy
16.15
F04 - C
Østensjø/Dverg IBK Hvitt
0 - 7
Åstorp/Kvidinge IBS
17.00
F02 - B - 1/4
Floda IBK Göteborg
3 - 4
IBF Backadalen
17.45
F02 - B - 1/4
Särö Seahawks IBK
9 - 0
Ajer IBK
18.30
F02 - B - 1/4
Linköpings IBK F23
2 - 1
IBK Lockerud F03
19.15
F02 - B - 1/4
Kustens IF
2 - 1
*
Wårgårda Ibk
20.00
F02 - A - 1/2
FBC Engelholm
2 - 3
Lindome IBK
20.45
F02 - A - 1/2
IK Stanstad
4 - 4
Lindås Waves
Tilbake
Kampoppsett klasser
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Baner
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Søk etter lag
Mölndals UngdomsCup 2018 bruker
Cupmate