Till innehåll
P18 IK - Mellandagscupen 2018 (27 - 29 dec 2018)
Mellandagscupen 2018 använder
Cupmate
Mellandagscupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 03 (F03)
Flickor 04 (F04)
Flickor 05 (F05)
Flickor 06 (F06)
Flickor 07 (F07)
Flickor 08 (F08)
Flickor 09 (F09)
Flickor 10 (F10)
Mixad 11 (Mix11)
Mixad 12 (Mix12)
Pojkar 03 (P03)
Pojkar 04 (P04)
Pojkar 05 (P05)
Pojkar 06 (P06)
Pojkar 07 (P07)
Pojkar 07/08 (P07/08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
ICA Maxi Arena (IMA)
ICA Maxi Arena X (IMA X)
ICA Maxi Arena Y (IMA Y)
ICA Maxi Arena Z (IMA Z)
Södervärnskolan, stora hallen (Södervärn)
Wisbygymnasiet, stora hallen (Wisbygymnasiet)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Tor 27 dec 2018
Plan:
ICA Maxi Arena
ICA Maxi Arena X
ICA Maxi Arena Y
ICA Maxi Arena Z
Södervärnskolan, stora hallen
Wisbygymnasiet, stora hallen
Södervärnskolan, stora hallen
Tid
11.
08.15
P09 - A
FC Gute 2
-
FC Gute 4
2.
08.30
P09 - A
Väskinde AIS Blå
-
FC Gute 3
6.
08.45
P09 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
FC Gute 2
7.
09.00
P09 - A
Levide IF Lag 2
-
Visby BoIS
1.
09.15
P09 - A
Levide IF Lag 1
-
FC Gute 1
16.
09.45
P09 - A
FC Gute 3
-
Levide IF Lag 2
17.
10.00
P09 - A
FC Gute 1
-
Väskinde AIS Blå
22.
10.15
P09 - A
Levide IF Lag 2
-
Väskinde AIS Blå
28.
10.30
P09 - A
FC Gute 2
-
Visby BoIS
32.
10.45
P09 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
Levide IF Lag 1
38.
11.15
P09 - A
Väskinde AIS Blå
-
IFK Visby Lag1, blå
41.
11.30
P09 - A
Visby BoIS
-
FC Gute 4
44.
11.45
P09 - A
Visby BoIS
-
Levide IF Lag 1
49.
12.00
P09 - A
Väskinde AIS Blå
-
FC Gute 2
51.
12.15
P09 - A
FC Gute 1
-
IFK Visby Lag1, blå
53.
12.45
P09 - A
FC Gute 4
-
Väskinde AIS Blå
59.
13.00
P09 - A
Levide IF Lag 1
-
FC Gute 3
61.
13.15
P09 - A
FC Gute 1
-
Visby BoIS
65.
13.30
P09 - A
FC Gute 3
-
IFK Visby Lag1, blå
67.
13.45
P09 - A
Levide IF Lag 2
-
FC Gute 4
70.
14.15
P09 - A
FC Gute 2
-
Levide IF Lag 2
72.
14.30
P09 - A
FC Gute 4
-
Levide IF Lag 1
74.
14.45
P09 - A
FC Gute 1
-
FC Gute 3
76.
15.00
P09 - A
FC Gute 3
-
Visby BoIS
77.
15.15
P09 - A
Levide IF Lag 2
-
FC Gute 1
78.
15.30
P09 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
FC Gute 4
79.
15.45
P09 - A
Levide IF Lag 1
-
FC Gute 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 03 (F03)
Flickor 04 (F04)
Flickor 05 (F05)
Flickor 06 (F06)
Flickor 07 (F07)
Flickor 08 (F08)
Flickor 09 (F09)
Flickor 10 (F10)
Mixad 11 (Mix11)
Mixad 12 (Mix12)
Pojkar 03 (P03)
Pojkar 04 (P04)
Pojkar 05 (P05)
Pojkar 06 (P06)
Pojkar 07 (P07)
Pojkar 07/08 (P07/08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
ICA Maxi Arena (IMA)
ICA Maxi Arena X (IMA X)
ICA Maxi Arena Y (IMA Y)
ICA Maxi Arena Z (IMA Z)
Södervärnskolan, stora hallen (Södervärn)
Wisbygymnasiet, stora hallen (Wisbygymnasiet)
Sök lag
Sponsorer
Mellandagscupen 2018 använder
Cupmate