Till innehåll
P18 IK - Mellandagscupen 2018 (27 - 29 dec 2018)
Mellandagscupen 2018 använder
Cupmate
Mellandagscupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 03 (F03)
Flickor 04 (F04)
Flickor 05 (F05)
Flickor 06 (F06)
Flickor 07 (F07)
Flickor 08 (F08)
Flickor 09 (F09)
Flickor 10 (F10)
Mixad 11 (Mix11)
Mixad 12 (Mix12)
Pojkar 03 (P03)
Pojkar 04 (P04)
Pojkar 05 (P05)
Pojkar 06 (P06)
Pojkar 07 (P07)
Pojkar 07/08 (P07/08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
ICA Maxi Arena (IMA)
ICA Maxi Arena X (IMA X)
ICA Maxi Arena Y (IMA Y)
ICA Maxi Arena Z (IMA Z)
Södervärnskolan, stora hallen (Södervärn)
Wisbygymnasiet, stora hallen (Wisbygymnasiet)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 29 dec 2018
Plan:
ICA Maxi Arena
ICA Maxi Arena X
ICA Maxi Arena Y
ICA Maxi Arena Z
Södervärnskolan, stora hallen
Wisbygymnasiet, stora hallen
ICA Maxi Arena
Tid
118.
09.10
P05 - 1/2
FC Gute Svart
0 - 2
Visby AIK
119.
09.30
P05 - 1/2
IFK Visby
2 - 3
Klintehamns IK
10.00
P06 - A
FC Gute Lag 1
-
Väskinde AIS
10.15
P06 - A
FC Gute Vit
-
Visby AIK
10.30
P06 - A
IFK Visby Lag 1
-
IFK Visby Lag 2
10.45
F08 - A
P18 IK Lag 3
-
IFK Visby
11.00
F08 - A
P18 IK Lag 2
-
P18 IK Lag 1
11.15
F08 - A
Väskinde AIS
-
Levide IF
11.30
P06 - A
FC Gute Lag 1
-
Visby AIK
11.45
P06 - A
IFK Visby Lag 2
-
FC Gute Vit
12.00
P06 - A
Väskinde AIS
-
IFK Visby Lag 1
12.15
F08 - A
P18 IK Lag 3
-
P18 IK Lag 1
12.30
F08 - A
Levide IF
-
P18 IK Lag 2
12.45
F08 - A
IFK Visby
-
Väskinde AIS
13.00
P06 - A
FC Gute Lag 1
-
IFK Visby Lag 2
13.15
P06 - A
Visby AIK
-
Väskinde AIS
13.30
P06 - A
FC Gute Vit
-
IFK Visby Lag 1
13.45
F08 - A
P18 IK Lag 3
-
Levide IF
14.00
F08 - A
P18 IK Lag 1
-
IFK Visby
14.15
F08 - A
P18 IK Lag 2
-
Väskinde AIS
14.30
P06 - A
IFK Visby Lag 2
-
Visby AIK
14.45
P06 - A
IFK Visby Lag 1
-
FC Gute Lag 1
15.00
P06 - A
Väskinde AIS
-
FC Gute Vit
15.15
F08 - A
Levide IF
-
P18 IK Lag 1
15.30
F08 - A
Väskinde AIS
-
P18 IK Lag 3
15.45
F08 - A
IFK Visby
-
P18 IK Lag 2
16.00
P06 - A
Visby AIK
-
IFK Visby Lag 1
16.15
P06 - A
IFK Visby Lag 2
-
Väskinde AIS
16.30
P06 - A
FC Gute Vit
-
FC Gute Lag 1
16.45
F08 - A
P18 IK Lag 1
-
Väskinde AIS
17.00
F08 - A
Levide IF
-
IFK Visby
17.15
F08 - A
P18 IK Lag 2
-
P18 IK Lag 3
145.
18.00
F05 - 3-4
Levide IF
0 - 6
P18 IK Lag 1
146.
18.20
P05 - 3-4
FC Gute Svart
1 - 2
IFK Visby
148.
18.40
F05 - Final
P18 IK Lag 2
2 - 3
Hangvar SK
149.
19.00
P05 - Final
Visby AIK
0 - 2
Klintehamns IK
147.
19.20
F03 - Final
IFK Visby Ljusblått
4 - 2
P18 IK
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 03 (F03)
Flickor 04 (F04)
Flickor 05 (F05)
Flickor 06 (F06)
Flickor 07 (F07)
Flickor 08 (F08)
Flickor 09 (F09)
Flickor 10 (F10)
Mixad 11 (Mix11)
Mixad 12 (Mix12)
Pojkar 03 (P03)
Pojkar 04 (P04)
Pojkar 05 (P05)
Pojkar 06 (P06)
Pojkar 07 (P07)
Pojkar 07/08 (P07/08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
ICA Maxi Arena (IMA)
ICA Maxi Arena X (IMA X)
ICA Maxi Arena Y (IMA Y)
ICA Maxi Arena Z (IMA Z)
Södervärnskolan, stora hallen (Södervärn)
Wisbygymnasiet, stora hallen (Wisbygymnasiet)
Sök lag
Sponsorer
Mellandagscupen 2018 använder
Cupmate