Till innehåll
FC Gute - GAcup 2019 (25 - 27 jan 2019)
GAcup 2019 använder
Cupmate
GAcup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
40 år
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 25 jan 2019
Plan:
Databyrån Hemsehallen
Databyrån Södervärn
Databyrån Solklintshallen
Databyrån Wisbygymnasiet
ICA Maxi Arena
Databyrån Wisbygymnasiet
Tid
5.
17.39
HsB - A
Visby AIK Lag Vit
1 - 0
Klintehamns IK 2
9.
17.59
HsB - A
Väskinde AIS Vit
1 - 0
Hangvar SK Lag 2
17.
18.19
HsB - B
Klintehamns IK 1
2 - 2
Dalhem IF
22.
18.39
HsB - B
Visby Bois
1 - 0
Kappelshamns IK
27.
18.59
HsB - A
Hangvar SK Lag 2
1 - 2
IF Hansa-Hoburg blå
35.
19.19
HsB - A
Klintehamns IK 2
2 - 1
Väskinde AIS Vit
39.
19.39
HsB - B
Dalhem IF
2 - 2
Visby IIH
44.
19.59
HsB - B
Kappelshamns IK
1 - 1
Klintehamns IK 1
51.
20.19
HsB - A
IF Hansa-Hoburg blå
2 - 0
Visby AIK Lag Vit
55.
20.39
HsB - A
Hangvar SK Lag 2
0 - 3
Klintehamns IK 2
60.
20.59
HsB - B
Visby IIH
0 - 0
Visby Bois
66.
21.19
HsB - B
Dalhem IF
4 - 2
Kappelshamns IK
71.
21.59
HsB - A
IF Hansa-Hoburg blå
1 - 1
Väskinde AIS Vit
76.
22.19
HsB - A
Visby AIK Lag Vit
2 - 0
Hangvar SK Lag 2
81.
22.39
HsB - B
Visby IIH
2 - 0
Klintehamns IK 1
86.
22.59
HsB - B
Visby Bois
2 - 1
Dalhem IF
91.
23.19
HsB - A
Klintehamns IK 2
2 - 1
IF Hansa-Hoburg blå
95.
23.39
HsB - A
Väskinde AIS Vit
3 - 2
Visby AIK Lag Vit
98.
23.59
HsB - B
Kappelshamns IK
1 - 3
Visby IIH
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2019 använder
Cupmate