Till innehåll
FC Gute - GAcup 2019 (25 - 27 jan 2019)
GAcup 2019 använder
Cupmate
GAcup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
40 år
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 27 jan 2019
Plan:
Databyrån Hemsehallen
Databyrån Södervärn
Databyrån Solklintshallen
Databyrån Wisbygymnasiet
ICA Maxi Arena
Databyrån Wisbygymnasiet
Tid
408.
00.39
Öp mix A - B
Linnéas änglar
5 - 1
Sam-Laget
413.
01.00
Öp mix A - B
Bro Sk Reunion
3 - 4
Ek - Ollonen
416.
01.20
Öp mix A - B
Sam-Laget
0 - 1
Rampen 1
419.
01.40
Öp mix A - B
Ek - Ollonen
0 - 3
Linnéas änglar
422.
02.00
Öp mix A - B
Rampen 1
1 - 0
Bro Sk Reunion
425.
02.20
Öp mix A - B
Sam-Laget
6 - 2
Ek - Ollonen
427.
02.40
Öp mix A - B
Rampen 1
0 - 3
Linnéas änglar
430.
03.00
Öp mix A - B
Bro Sk Reunion
2 - 4
Sam-Laget
432.
03.20
Öp mix A - B
Ek - Ollonen
6 - 3
Rampen 1
435.
03.40
Öp mix A - B
Linnéas änglar
3 - 1
Bro Sk Reunion
438.
04.00
Öp mix A - A
Vem står
0 - 4
Fc Puffs
441.
04.20
Öp mix A - A
Pappas döttrar
0 - 5
Warriors FC
444.
04.40
Öp mix A - A
Vem står
2 - 1
Pappas döttrar
447.
05.00
Öp mix A - A
Fc Puffs
5 - 1
Warriors FC
450.
05.20
Öp mix A - A
Warriors FC
2 - 2
Vem står
453.
05.40
Öp mix A - A
Fc Puffs
5 - 1
Pappas döttrar
465.
07.20
P15 - 1/4
Vallentuna BK Röd
0 - 2
Boo FF 3
467.
07.45
P15 - 1/4
Vallentuna BK Vit
2 - 0
Hammarby iF P04:3 Grön
470.
08.10
P15 - 1/4
Visby Aik 2
5 - 4
Klintehamn ik
473.
08.35
P15 - 1/4
Visby Aik 1
8 - 0
Väskinde AIS 1 Blå
476.
09.00
P15 - 1/2
Boo FF 3
0 - 1
Visby Aik 1
478.
09.25
P15 - 1/2
Vallentuna BK Vit
1 - 2
Visby Aik 2
229.
10.10
P12 - B
FC Gute Lag 2
-
FC Gute Lag 4
234.
10.25
P12 - B
Ifk Visby Blå
-
Roma IF
237.
10.40
P12 - B
FC Gute Lag 4
-
Gotlands Bro SK
239.
10.55
P12 - B
Roma IF
-
FC Gute Lag 2
242.
11.10
P12 - B
Gotlands Bro SK
-
FC Gute Lag 2
247.
11.25
P12 - B
Gotlands Bro SK
-
Ifk Visby Blå
250.
11.40
P12 - B
FC Gute Lag 4
-
Roma IF
253.
11.55
P12 - B
Ifk Visby Blå
-
FC Gute Lag 4
262.
12.10
P12 - B
FC Gute Lag 2
-
Ifk Visby Blå
257.
12.25
P12 - B
Roma IF
-
Gotlands Bro SK
511.
13.00
P10 - A
Visby BoIS Lag 1
-
FC Gute Lag 3
514.
13.15
P10 - A
FC Gute Lag 1
-
Klintehamns IK Lag 1
515.
13.30
P10 - A
Levide if Lag 1 grön
-
IFK Visby Lag1, blå
518.
13.45
P10 - A
Visby BoIS Lag 1
-
Klintehamns IK Lag 1
519.
14.00
P10 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
FC Gute Lag 1
522.
14.15
P10 - A
FC Gute Lag 3
-
Levide if Lag 1 grön
524.
14.30
P10 - A
Visby BoIS Lag 1
-
IFK Visby Lag1, blå
526.
14.45
P10 - A
Klintehamns IK Lag 1
-
FC Gute Lag 3
528.
15.00
P10 - A
FC Gute Lag 1
-
Levide if Lag 1 grön
530.
15.15
P10 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
Klintehamns IK Lag 1
532.
15.30
P10 - A
Levide if Lag 1 grön
-
Visby BoIS Lag 1
533.
15.45
P10 - A
FC Gute Lag 3
-
FC Gute Lag 1
535.
16.00
P10 - A
Klintehamns IK Lag 1
-
Levide if Lag 1 grön
537.
16.15
P10 - A
IFK Visby Lag1, blå
-
FC Gute Lag 3
538.
16.30
P10 - A
FC Gute Lag 1
-
Visby BoIS Lag 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2019 använder
Cupmate