Till innehåll
IF Mölndal Fotboll
- Åbycup 2019 (22 mar - 25 apr 2019)
Åbycup 2019 använder
Cupmate
Åbycup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 14 år (F-14)
Flickor 15 år (F-15)
Pojkar 10 år (P-10)
Pojkar 14 år (P-14)
Pojkar 15 år (P-15)
Planer
Åby 1 - 11manna (Åby 1 - 11manna)
Åby 2 -11manna (Åby 2 -11manna)
Åbyvallen Plan 1 (Åby1)
Åbyvallen Plan 2 (Åby2)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 23 mar 2019
Plan:
Åby 1 - 11manna
Åby 2 -11manna
Åbyvallen Plan 1
Åbyvallen Plan 2
Åbyvallen Plan 1
idrottsvägen 21
431 62 Mölndal
Tid
1.
08.30
P-14 - B
Kode IF Gul
-
Vänersborgs FK Vit Vit
3.
08.55
P-14 - B
Kärra Kif
-
IF Mölndal Vit
5.
09.20
P-14 - A
Hovås Billdal
-
IK Kongahälla
7.
09.45
P-14 - B
IF Mölndal Vit
-
LGM
9.
10.10
P-14 - A
Vänersborgs FK Svart
-
Kareby IS Röd
11.
10.35
P-14 - B
Kode IF Gul
-
IF Mölndal Vit
13.
11.00
P-14 - B
LGM
-
Kärra Kif
15.
11.25
P-14 - A
Vänersborgs FK Svart
-
IK Kongahälla
17.
11.50
P-14 - B
Kärra Kif
-
Kode IF Gul
19.
12.15
P-14 - A
Kareby IS Röd
-
Qviding FIF Vit
21.
12.40
P-14 - B
Stenungsunds IF Lag Röd
-
Kärra Kif
23.
13.05
P-14 - B
LGM
-
Kode IF Gul
25.
13.30
P-14 - A
Qviding FIF Vit
-
Hovås Billdal
28.
14.25
P-14 - C
Dalen/KFF Gul
-
Onsala BK VIT
30.
14.50
P-14 - D
Fässbergs IF Lila
-
BK Bifrost Röd
32.
15.15
P-14 - C
Onsala BK VIT
-
Floda Boif
34.
15.40
P-14 - D
Onsala BK SVART
-
Hamburgsund/Grebbestad
36.
16.05
P-14 - C
Onsala BK VIT
-
Solängens BK
38.
16.30
P-14 - C
Åsa IF Svart
-
Onsala BK VIT
40.
16.55
P-14 - D
Onsala BK SVART
-
BK Bifrost Röd
26.
17.20
P-14 - C
Solängens BK
-
Dalen/KFF Gul
42.
17.45
P-14 - D
Hamburgsund/Grebbestad
-
ÄLVÄNGEN
47.
18.15
P-14 - C
Åsa IF Svart
-
Floda Boif
45.
19.00
P-14 - D
ÄLVÄNGEN
-
Fässbergs IF Lila
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 14 år (F-14)
Flickor 15 år (F-15)
Pojkar 10 år (P-10)
Pojkar 14 år (P-14)
Pojkar 15 år (P-15)
Planer
Åby 1 - 11manna (Åby 1 - 11manna)
Åby 2 -11manna (Åby 2 -11manna)
Åbyvallen Plan 1 (Åby1)
Åbyvallen Plan 2 (Åby2)
Sök lag
Åbycup 2019 använder
Cupmate