Till innehåll
IF Mölndal Fotboll
- Åbycup 2019 (22 mar - 25 apr 2019)
Åbycup 2019 använder
Cupmate
Åbycup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 14 år (F-14)
Flickor 15 år (F-15)
Pojkar 10 år (P-10)
Pojkar 14 år (P-14)
Pojkar 15 år (P-15)
Planer
Åby 1 - 11manna (Åby 1 - 11manna)
Åby 2 -11manna (Åby 2 -11manna)
Åbyvallen Plan 1 (Åby1)
Åbyvallen Plan 2 (Åby2)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 30 mar 2019
Plan:
Åby 1 - 11manna
Åby 2 -11manna
Åbyvallen Plan 1
Åbyvallen Plan 2
Åby 1 - 11manna
Tid
09.00
P-15 - A
IFK Strömstad
-
Örby/Skene/Svansjö -
09.25
P-15 - B
Stenkullen GoIK
-
Frillesås FF Grön
09.50
P-15 - A
Landvetter IS
-
Örby/Skene/Svansjö -
10.15
P-15 - B
Frillesås FF Grön
-
Gislaveds IS
10.40
P-15 - A
Landvetter IS
-
IFK Strömstad
11.05
P-15 - B
Gislaveds IS
-
Hovås Billdal IF
11.30
P-15 - A
Örby/Skene/Svansjö -
-
Landvetter IS
11.55
P-15 - B
Gislaveds IS
-
Stenkullen GoIK
12.20
P-15 - A
IFK Strömstad
-
Örby/Skene/Svansjö -
12.45
P-15 - B
Mölndal Fotboll
-
Gislaveds IS
13.20
P-15 - D
Varbergs Bois Svart
-
Västra Frölunda IF
13.45
P-15 - D
Tölö IF
-
Träslövs FF
14.10
P-15 - C
Kungsbacka IF
-
Näsets SK Vinröd
14.35
P-15 - D
Träslövs FF
-
ÄLVÄNGEN
15.00
P-15 - C
orustfotboll
-
Mölnlycke IF
15.25
P-15 - D
Varbergs Bois Svart
-
Träslövs FF
15.50
P-15 - D
ÄLVÄNGEN
-
Tölö IF
16.15
P-15 - C
orustfotboll
-
Näsets SK Vinröd
16.40
P-15 - D
Tölö IF
-
Varbergs Bois Svart
17.05
P-15 - C
Mölnlycke IF
-
Solängens BK
17.30
P-15 - D
Näsets SK Vit
-
Tölö IF
17.55
P-15 - D
ÄLVÄNGEN
-
Varbergs Bois Svart
18.20
P-15 - C
Solängens BK
-
Kungsbacka IF
19.40
P-15 - A
Södra Skärgårdens IK
-
Örby/Skene/Svansjö -
21.20
P-15 - A
Vikens IK
-
Södra Skärgårdens IK
22.30
P-15 - A
Södra Skärgårdens IK
-
IFK Strömstad
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 14 år (F-14)
Flickor 15 år (F-15)
Pojkar 10 år (P-10)
Pojkar 14 år (P-14)
Pojkar 15 år (P-15)
Planer
Åby 1 - 11manna (Åby 1 - 11manna)
Åby 2 -11manna (Åby 2 -11manna)
Åbyvallen Plan 1 (Åby1)
Åbyvallen Plan 2 (Åby2)
Sök lag
Åbycup 2019 använder
Cupmate