To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
Fri 31 jan 2020
Pitch:
Hemsehallen
ICA Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen
Wisbygymnasiets idrottshall
Wisbygymnasiets idrottshall
Time
1.
16.45
P9 - A
Fardhem Garda BK Lag 2
-
Klintehamns Ik Klinte 2
3.
17.00
P9 - A
FC Gute Lag 3
-
Levide IF Lag Grön
5.
17.15
P9 - A
Klintehamns Ik Klinte 2
-
Väskinde AIS Vit
7.
17.30
P9 - A
Levide IF Lag Grön
-
Fardhem Garda BK Lag 2
10.
17.45
P9 - A
Väskinde AIS Vit
-
FC Gute Lag 3
13.
18.00
P9 - A
Klintehamns Ik Klinte 2
-
Levide IF Lag Grön
16.
18.15
P9 - A
Väskinde AIS Vit
-
Fardhem Garda BK Lag 2
19.
18.30
P9 - A
FC Gute Lag 3
-
Klintehamns Ik Klinte 2
22.
18.45
P9 - A
Levide IF Lag Grön
-
Väskinde AIS Vit
25.
19.00
P9 - A
Fardhem Garda BK Lag 2
-
FC Gute Lag 3
28.
19.15
P9 - B
Fardhem Garda BK Lag 1
-
Klintehamns Ik Klinte 1
31.
19.30
P9 - B
FC Gute Lag 2
-
FC Gute Lag 1
34.
19.45
P9 - B
Klintehamns Ik Klinte 1
-
Väskinde AIS Blå
38.
20.00
P9 - B
FC Gute Lag 1
-
Fardhem Garda BK Lag 1
40.
20.15
P9 - B
Väskinde AIS Blå
-
FC Gute Lag 2
43.
20.30
P9 - B
Klintehamns Ik Klinte 1
-
FC Gute Lag 1
46.
20.45
P9 - B
Väskinde AIS Blå
-
Fardhem Garda BK Lag 1
48.
21.00
P9 - B
FC Gute Lag 2
-
Klintehamns Ik Klinte 1
50.
21.15
P9 - B
FC Gute Lag 1
-
Väskinde AIS Blå
53.
21.30
P9 - B
Fardhem Garda BK Lag 1
-
FC Gute Lag 2
57.
22.00
P14 - B
Bro/Bois Blå/Vit
1 - 3
IFK visby 1
60.
22.20
P14 - B
FC Gute
0 - 0
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
63.
22.40
P14 - B
IFK visby 1
1 - 0
Enskede IK P06 Vit 3
66.
23.00
P14 - B
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
4 - 1
Bro/Bois Blå/Vit
69.
23.20
P14 - B
Enskede IK P06 Vit 3
0 - 5
FC Gute
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate