Till innehåll
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 använder
Cupmate
GA-Cup 2020
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Planer
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 31 jan 2020
Plan:
Hemsehallen
ICA Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen
Wisbygymnasiets idrottshall
Wisbygymnasiets idrottshall
Tid
1.
16.45
P9 - A
Fardhem Garda BK Lag 2
-
Klintehamns Ik Klinte 2
3.
17.00
P9 - A
FC Gute Lag 3
-
Levide IF Lag Grön
5.
17.15
P9 - A
Klintehamns Ik Klinte 2
-
Väskinde AIS Vit
7.
17.30
P9 - A
Levide IF Lag Grön
-
Fardhem Garda BK Lag 2
10.
17.45
P9 - A
Väskinde AIS Vit
-
FC Gute Lag 3
13.
18.00
P9 - A
Klintehamns Ik Klinte 2
-
Levide IF Lag Grön
16.
18.15
P9 - A
Väskinde AIS Vit
-
Fardhem Garda BK Lag 2
19.
18.30
P9 - A
FC Gute Lag 3
-
Klintehamns Ik Klinte 2
22.
18.45
P9 - A
Levide IF Lag Grön
-
Väskinde AIS Vit
25.
19.00
P9 - A
Fardhem Garda BK Lag 2
-
FC Gute Lag 3
28.
19.15
P9 - B
Fardhem Garda BK Lag 1
-
Klintehamns Ik Klinte 1
31.
19.30
P9 - B
FC Gute Lag 2
-
FC Gute Lag 1
34.
19.45
P9 - B
Klintehamns Ik Klinte 1
-
Väskinde AIS Blå
38.
20.00
P9 - B
FC Gute Lag 1
-
Fardhem Garda BK Lag 1
40.
20.15
P9 - B
Väskinde AIS Blå
-
FC Gute Lag 2
43.
20.30
P9 - B
Klintehamns Ik Klinte 1
-
FC Gute Lag 1
46.
20.45
P9 - B
Väskinde AIS Blå
-
Fardhem Garda BK Lag 1
48.
21.00
P9 - B
FC Gute Lag 2
-
Klintehamns Ik Klinte 1
50.
21.15
P9 - B
FC Gute Lag 1
-
Väskinde AIS Blå
53.
21.30
P9 - B
Fardhem Garda BK Lag 1
-
FC Gute Lag 2
57.
22.00
P14 - B
Bro/Bois Blå/Vit
1 - 3
IFK visby 1
60.
22.20
P14 - B
FC Gute
0 - 0
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
63.
22.40
P14 - B
IFK visby 1
1 - 0
Enskede IK P06 Vit 3
66.
23.00
P14 - B
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
4 - 1
Bro/Bois Blå/Vit
69.
23.20
P14 - B
Enskede IK P06 Vit 3
0 - 5
FC Gute
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Planer
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Sök lag
GA-Cup 2020 använder
Cupmate