To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
Sat 1 feb 2020
Pitch:
Hemsehallen
ICA Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen
Wisbygymnasiets idrottshall
Wisbygymnasiets idrottshall
Time
74.
00.00
P14 - B
IFK visby 1
3 - 2
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
77.
00.20
P14 - B
Enskede IK P06 Vit 3
3 - 0
Bro/Bois Blå/Vit
80.
00.40
P14 - B
FC Gute
0 - 1
IFK visby 1
83.
01.00
P14 - B
Sollentuna FK Norrviken Lag 1
4 - 2
Enskede IK P06 Vit 3
86.
01.20
P14 - B
Bro/Bois Blå/Vit
1 - 3
FC Gute
89.
01.40
Öp mix M - A
FC Gute United
2 - 2
Burs Burs Badande Vänner Jr
92.
02.00
Öp mix M - A
McDonalds
0 - 1
Bara Bulls Svart
95.
02.20
Öp mix M - A
Burs Burs Badande Vänner Jr
0 - 3
Team Haga
98.
02.40
Öp mix M - A
Bara Bulls Svart
0 - 1
FC Gute United
101.
03.00
Öp mix M - A
Team Haga
11 - 0
McDonalds
104.
03.20
Öp mix M - A
Burs Burs Badande Vänner Jr
3 - 0
Bara Bulls Svart
107.
03.40
Öp mix M - A
Team Haga
2 - 1
FC Gute United
110.
04.00
Öp mix M - A
McDonalds
1 - 3
Burs Burs Badande Vänner Jr
113.
04.20
Öp mix M - A
Bara Bulls Svart
1 - 3
Team Haga
116.
04.40
Öp mix M - A
FC Gute United
5 - 0
McDonalds
119.
05.00
Öp mix A - A
Bro Sk Reunion
0 - 2
Gott och blandat
122.
05.20
Öp mix A - A
Linneas änglar
5 - 0
Vem står
125.
05.40
Öp mix A - A
Bro Sk Reunion
0 - 4
Linneas änglar
128.
06.00
Öp mix A - A
Gott och blandat
5 - 0
Vem står
130.
06.20
Öp mix A - A
Vem står
0 - 1
Bro Sk Reunion
133.
06.40
Öp mix A - A
Gott och blandat
3 - 1
Linneas änglar
140.
08.20
P15 - C
FC Gute Vit
2 - 0
IFK Lidingö FK P05:Syd ROSA
143.
08.40
P15 - C
Bro/Bois Blå/Vit
0 - 0
Klintehamns IK
148.
09.00
P15 - C
FC Gute Vit
0 - 2
Bro/Bois Blå/Vit
153.
09.20
P15 - C
IFK Lidingö FK P05:Syd ROSA
0 - 1
Klintehamns IK
158.
09.40
P15 - C
Klintehamns IK
0 - 0
FC Gute Vit
164.
10.00
P15 - C
IFK Lidingö FK P05:Syd ROSA
1 - 3
Bro/Bois Blå/Vit
190.
10.40
P16 - B
Hammarby iF P04:3 grön
2 - 1
IFK Visby
196.
11.00
P16 - B
Vallentuna BK Vit
3 - 2
Lärbro IF Svart/Röd
201.
11.20
P16 - B
Visby AIK 2
5 - 0
Levide IF
206.
11.40
P16 - B
Hammarby iF P04:3 grön
1 - 3
Lärbro IF Svart/Röd
212.
12.00
P16 - B
Levide IF
0 - 7
Vallentuna BK Vit
217.
12.20
P16 - B
IFK Visby
0 - 5
Visby AIK 2
222.
12.40
P16 - B
Hammarby iF P04:3 grön
3 - 1
Levide IF
228.
13.00
P16 - B
Lärbro IF Svart/Röd
1 - 0
IFK Visby
233.
13.20
P16 - B
Vallentuna BK Vit
0 - 1
Visby AIK 2
237.
13.40
P16 - B
Levide IF
2 - 6
Lärbro IF Svart/Röd
242.
14.00
P16 - B
Visby AIK 2
2 - 1
Hammarby iF P04:3 grön
247.
14.20
P16 - B
IFK Visby
2 - 3
Vallentuna BK Vit
253.
14.40
P16 - B
Lärbro IF Svart/Röd
0 - 8
Visby AIK 2
259.
15.00
P16 - B
Levide IF
0 - 2
IFK Visby
263.
15.20
P16 - B
Vallentuna BK Vit
3 - 1
Hammarby iF P04:3 grön
268.
16.00
F 12 - A
P18 Lag 1
-
Dalhem IF Blått och vitt
271.
16.15
F 12 - A
Väskinde AIS
-
P18 IK F11 lag 1
276.
16.30
F 12 - A
Dalhem IF Blått och vitt
-
Levide IF
281.
16.45
F 12 - A
P18 IK F11 lag 1
-
P18 Lag 1
285.
17.00
F 12 - A
Levide IF
-
Väskinde AIS
288.
17.15
F 12 - A
Dalhem IF Blått och vitt
-
P18 IK F11 lag 1
293.
17.30
F 12 - A
Levide IF
-
P18 Lag 1
298.
17.45
F 12 - A
Väskinde AIS
-
Dalhem IF Blått och vitt
302.
18.00
F 12 - A
P18 IK F11 lag 1
-
Levide IF
305.
18.15
F 12 - A
P18 Lag 1
-
Väskinde AIS
310.
18.30
F 12 - B
P18 Lag 2
-
Väskinde AIS Lag 2
315.
18.45
F 12 - B
Visby BOIS Lila
-
IFK Visby
319.
19.00
F 12 - B
P18 Lag 2
-
Visby BOIS Lila
322.
19.15
F 12 - B
Väskinde AIS Lag 2
-
IFK Visby
326.
19.30
F 12 - B
IFK Visby
-
P18 Lag 2
330.
19.45
F 12 - B
Väskinde AIS Lag 2
-
Visby BOIS Lila
336.
20.20
VetH - A
IFK Visby HH
3 - 0
Hässelby SK FF Veteraner
340.
20.40
VetH - A
Visby AIK
1 - 3
UIF/Walloxstrand Grön
344.
21.00
VetH - A
Hässelby SK FF Veteraner
0 - 2
Levide IF
348.
21.20
VetH - A
UIF/Walloxstrand Grön
0 - 3
IFK Visby HH
352.
21.40
VetH - A
Levide IF
1 - 3
Visby AIK
355.
22.00
VetH - A
Hässelby SK FF Veteraner
0 - 5
UIF/Walloxstrand Grön
359.
22.20
VetH - A
Levide IF
0 - 4
IFK Visby HH
363.
22.40
VetH - A
Visby AIK
4 - 1
Hässelby SK FF Veteraner
367.
23.00
VetH - A
UIF/Walloxstrand Grön
2 - 3
Levide IF
371.
23.20
VetH - A
IFK Visby HH
5 - 2
Visby AIK
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate