Till innehåll
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 använder
Cupmate
GA-Cup 2020
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Planer
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 1 feb 2020
Plan:
Hemsehallen
ICA Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen
Wisbygymnasiets idrottshall
Södervärnshallen
Tid
75.
00.00
DamS - B
IFK Visby 1
0 - 4
Dalhem IF GUL
78.
00.20
DamS - B
P18 IK U
1 - 2
Stenkyrka IF
81.
00.50
Öp herr A - A
Wisby Innerstad FK
1 - 3
Söderhemspojkarna
84.
01.10
Öp herr A - A
Bolaget
0 - 1
FC Tofta Beach
87.
01.30
Öp herr A - B
Väskinde legends Blå
4 - 1
Barshagen FC
90.
01.50
Öp herr A - B
Kälvesta iof
5 - 1
Nordfisk Svart
93.
02.10
Öp herr A - A
Söderhemspojkarna
1 - 2
Walterz BC
96.
02.30
Öp herr A - A
FC Tofta Beach
1 - 4
Wisby Innerstad FK
99.
02.50
Öp herr A - B
Barshagen FC
1 - 1
Dulan Bois
102.
03.10
Öp herr A - B
Nordfisk Svart
2 - 1
Väskinde legends Blå
105.
03.30
Öp herr A - A
Walterz BC
0 - 0
Bolaget
108.
03.50
Öp herr A - A
Söderhemspojkarna
8 - 1
FC Tofta Beach
111.
04.10
Öp herr A - B
Dulan Bois
1 - 0
Kälvesta iof
114.
04.30
Öp herr A - B
Barshagen FC
0 - 4
Nordfisk Svart
117.
04.50
Öp herr A - A
Walterz BC
2 - 0
Wisby Innerstad FK
120.
05.10
Öp herr A - A
Bolaget
0 - 9
Söderhemspojkarna
123.
05.30
Öp herr A - B
Dulan Bois
0 - 1
Väskinde legends Blå
126.
05.50
Öp herr A - B
Kälvesta iof
9 - 3
Barshagen FC
129.
06.10
Öp herr A - A
FC Tofta Beach
0 - 2
wo
Walterz BC
131.
06.30
Öp herr A - A
Wisby Innerstad FK
2 - 0
wo
Bolaget
134.
06.50
Öp herr A - B
Nordfisk Svart
0 - 4
Dulan Bois
136.
07.10
Öp herr A - B
Väskinde legends Blå
2 - 1
Kälvesta iof
139.
07.40
F13,14 - A
Visby BOIS 2
0 - 3
Enskede IK
142.
08.00
F13,14 - A
Ösmo GIF fk Svart
0 - 0
Stenkyrka IF
147.
08.20
F13,14 - B
Visby BOIS 1
1 - 0
Ösmo gif fk gul
152.
08.40
F13,14 - B
IFK Visby
1 - 4
P18 IK
157.
09.00
F13,14 - A
Enskede IK
1 - 0
Fardhem Garda BK Lag 1
163.
09.20
F13,14 - A
Stenkyrka IF
0 - 3
Visby BOIS 2
168.
09.40
F13,14 - B
Visby BOIS 1
1 - 0
IFK Visby
173.
10.00
F13,14 - B
Ösmo gif fk gul
0 - 6
P18 IK
179.
10.20
F13,14 - A
Fardhem Garda BK Lag 1
0 - 0
Ösmo GIF fk Svart
184.
10.40
F13,14 - A
Enskede IK
3 - 0
Stenkyrka IF
189.
11.00
F13,14 - B
P18 IK
7 - 0
Visby BOIS 1
195.
11.20
F13,14 - B
Ösmo gif fk gul
1 - 2
IFK Visby
200.
11.40
F13,14 - A
Fardhem Garda BK Lag 1
0 - 2
Visby BOIS 2
205.
12.00
F13,14 - A
Ösmo GIF fk Svart
0 - 4
Enskede IK
211.
12.20
F13,14 - A
Stenkyrka IF
0 - 1
Fardhem Garda BK Lag 1
216.
12.40
F13,14 - A
Visby BOIS 2
0 - 1
Ösmo GIF fk Svart
221.
13.00
F13,14 - 1/4
Enskede IK
8 - 0
Ösmo gif fk gul
227.
13.20
F13,14 - 1/4
Visby BOIS 2
2 - 3
*
IFK Visby
232.
13.40
F13,14 - 1/4
Ösmo GIF fk Svart
0 - 1
Visby BOIS 1
236.
14.00
F13,14 - 1/4
Fardhem Garda BK Lag 1
0 - 3
P18 IK
244.
14.20
F13,14 - 1/2
Enskede IK
3 - 0
Visby BOIS 1
249.
14.40
F13,14 - 1/2
IFK Visby
1 - 4
P18 IK
252.
15.00
P14 - A
Bro/Bois
0 - 2
Enskede IK P06 Vit 1
258.
15.20
P14 - A
Enskede IK P06 Vit 2
0 - 0
Klintehamns IK
262.
15.40
P14 - A
Väskinde AIS
0 - 1
Visby Aik
267.
16.00
P14 - A
Bro/Bois
1 - 2
Klintehamns IK
274.
16.20
P14 - A
Visby Aik
0 - 0
Enskede IK P06 Vit 2
279.
16.40
P14 - A
Enskede IK P06 Vit 1
1 - 1
Väskinde AIS
284.
17.00
P14 - A
Bro/Bois
2 - 0
Visby Aik
291.
17.20
P14 - A
Klintehamns IK
5 - 0
Enskede IK P06 Vit 1
296.
17.40
P14 - A
Enskede IK P06 Vit 2
0 - 3
Väskinde AIS
301.
18.00
P14 - A
Visby Aik
1 - 2
Klintehamns IK
308.
18.20
P14 - A
Väskinde AIS
1 - 2
Bro/Bois
313.
18.40
P14 - A
Enskede IK P06 Vit 1
1 - 5
Enskede IK P06 Vit 2
318.
19.00
P14 - A
Klintehamns IK
2 - 0
Väskinde AIS
324.
19.20
P14 - A
Visby Aik
0 - 2
Enskede IK P06 Vit 1
328.
19.40
P14 - A
Enskede IK P06 Vit 2
0 - 0
Bro/Bois
332.
20.00
P16 - A
Hammarby iF P04:3 Vit
1 - 0
Klintehamns IK
335.
20.20
P16 - A
Vallentuna BK Lag Röd
1 - 1
BooFF 3
339.
20.40
P16 - A
Visby AIK 1
1 - 1
FC Gute
343.
21.00
P16 - A
Hammarby iF P04:3 Vit
0 - 1
BooFF 3
347.
21.20
P16 - A
FC Gute
0 - 0
Vallentuna BK Lag Röd
351.
21.40
P16 - A
Klintehamns IK
0 - 1
Visby AIK 1
354.
22.00
P16 - A
Hammarby iF P04:3 Vit
0 - 1
FC Gute
358.
22.20
P16 - A
BooFF 3
1 - 2
Klintehamns IK
362.
22.40
P16 - A
Vallentuna BK Lag Röd
0 - 0
Visby AIK 1
366.
23.00
P16 - A
FC Gute
1 - 1
BooFF 3
370.
23.20
P16 - A
Visby AIK 1
1 - 2
Hammarby iF P04:3 Vit
374.
23.40
P16 - A
Klintehamns IK
4 - 0
Vallentuna BK Lag Röd
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Planer
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Sök lag
GA-Cup 2020 använder
Cupmate