378. |
00.00 |
Öp herr M - A |
Speltorsk Svart |
0 - 0 |
Dessan Boyz |
382. |
00.20 |
Öp herr M - A |
FC Dyngrauk lagnr 69, svart |
0 - 0 |
FC Spikraukt Lag 1, Svart |
386. |
00.40 |
Öp herr M - A |
Speltorsk Svart |
0 - 1 |
FC Dyngrauk lagnr 69, svart |
389. |
01.00 |
Öp herr M - A |
Dessan Boyz |
2 - 2 |
FC Spikraukt Lag 1, Svart |
393. |
01.20 |
Öp herr M - A |
FC Spikraukt Lag 1, Svart |
1 - 0 |
Speltorsk Svart |
397. |
01.40 |
Öp herr M - A |
Dessan Boyz |
1 - 2 |
FC Dyngrauk lagnr 69, svart |
400. |
02.00 |
Öp herr M - B |
Pimmens pojkar Blå |
1 - 0 |
Slite GK 1 |
403. |
02.20 |
Öp herr M - B |
Bk Tjock Lag 1 Svart |
2 - 0 |
Rönnebo Svart |
406. |
02.40 |
Öp herr M - C |
PayEx Finest |
4 - 2 |
Burs goif Burs badande vänner Jr |
409. |
03.00 |
Öp herr M - C |
VIF Gute Handboll |
3 - 2 |
Fc BallrollZ |
412. |
03.20 |
Öp herr M - B |
Pimmens pojkar Blå |
5 - 1 |
Bk Tjock Lag 1 Svart |
415. |
03.40 |
Öp herr M - B |
Slite GK 1 |
1 - 1 |
Rönnebo Svart |
418. |
04.00 |
Öp herr M - C |
PayEx Finest |
3 - 3 |
VIF Gute Handboll |
421. |
04.20 |
Öp herr M - C |
Burs goif Burs badande vänner Jr |
2 - 4 |
Fc BallrollZ |
424. |
04.40 |
Öp herr M - B |
Rönnebo Svart |
1 - 4 |
Pimmens pojkar Blå |
427. |
05.00 |
Öp herr M - B |
Slite GK 1 |
2 - 0 |
Bk Tjock Lag 1 Svart |
430. |
05.20 |
Öp herr M - C |
Fc BallrollZ |
1 - 1 |
PayEx Finest |
433. |
05.40 |
Öp herr M - C |
Burs goif Burs badande vänner Jr |
2 - 0 |
VIF Gute Handboll |
436. |
06.00 |
Öp herr M - 1/4 |
FC Dyngrauk lagnr 69, svart |
3 - 4* |
VIF Gute Handboll |
439. |
06.20 |
Öp herr M - 1/4 |
Pimmens pojkar Blå |
6 - 0 |
Bk Tjock Lag 1 Svart |
441. |
06.40 |
Öp herr M - 1/4 |
PayEx Finest |
4 - 0 |
FC Spikraukt Lag 1, Svart |
443. |
07.00 |
Öp herr M - 1/4 |
Slite GK 1 |
3 - 2* |
Fc BallrollZ |
446. |
07.20 |
Öp mix A - B |
Fc Puffs |
4 - 1 |
FuBballkinder |
449. |
07.40 |
Öp mix A - B |
Mjölksyra BK |
1 - 3 |
Vibbledårarna |
452. |
08.00 |
Öp mix A - B |
Fc Puffs |
2 - 1 |
Mjölksyra BK |
455. |
08.20 |
Öp mix A - B |
FuBballkinder |
2 - 4 |
Vibbledårarna |
458. |
08.40 |
Öp mix A - B |
Vibbledårarna |
1 - 2 |
Fc Puffs |
461. |
09.00 |
Öp mix A - B |
FuBballkinder |
0 - 3 |
Mjölksyra BK |
463. |
09.20 |
Öp mix A - 1/2 |
Gott och blandat |
1 - 3 |
Vibbledårarna |
466. |
09.40 |
Öp mix A - 1/2 |
Fc Puffs |
2 - 1 |
Linneas änglar |
470. |
10.10 |
P15 - 1/4 |
FC Gute Orange |
0 - 6 |
FC Gute Vit |
473. |
10.30 |
P15 - 1/4 |
Visby AIK |
1 - 2 |
IFK Visby |
476. |
10.50 |
P15 - 1/4 |
Bro/Bois Blå/Vit |
1 - 3 |
Riverside FC Vit |
478. |
11.10 |
P15 - 1/4 |
Riverside FC Orange |
2 - 0 |
Klintehamns IK |
482. |
11.40 |
VetH - 1/2 |
IFK Visby HH |
2 - 1 |
Levide IF |
485. |
12.00 |
VetH - 1/2 |
UIF/Walloxstrand Grön |
3 - 4 |
Visby AIK |
488. |
12.30 |
P11 - A |
Dalhem if Lag1 |
- |
IFK Visby Lag2 |
491. |
12.45 |
P11 - A |
FC Gute Lag 3 |
- |
FC Gute Lag 4 |
492. |
13.00 |
P11 - A |
IFK Visby Lag2 |
- |
Visby BoIS |
494. |
13.15 |
P11 - A |
FC Gute Lag 4 |
- |
Dalhem if Lag1 |
496. |
13.30 |
P11 - A |
Visby BoIS |
- |
FC Gute Lag 3 |
497. |
13.45 |
P11 - A |
IFK Visby Lag2 |
- |
FC Gute Lag 4 |
499. |
14.00 |
P11 - A |
Visby BoIS |
- |
Dalhem if Lag1 |
500. |
14.15 |
P11 - A |
FC Gute Lag 3 |
- |
IFK Visby Lag2 |
502. |
14.30 |
P11 - A |
FC Gute Lag 4 |
- |
Visby BoIS |
504. |
14.45 |
P11 - A |
Dalhem if Lag1 |
- |
FC Gute Lag 3 |
505. |
15.00 |
P11 - B |
Dalhem if Lag2 |
- |
FC Gute Lag 1 |
507. |
15.15 |
P11 - B |
IFK Visby Lag1 |
- |
FC Gute Lag 2 |
509. |
15.30 |
P11 - B |
Dalhem if Lag2 |
- |
IFK Visby Lag1 |
510. |
15.45 |
P11 - B |
FC Gute Lag 1 |
- |
FC Gute Lag 2 |
512. |
16.00 |
P11 - B |
FC Gute Lag 2 |
- |
Dalhem if Lag2 |
514. |
16.15 |
P11 - B |
FC Gute Lag 1 |
- |
IFK Visby Lag1 |