To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
Sun 2 feb 2020
Pitch:
Hemsehallen
ICA Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen
Wisbygymnasiets idrottshall
Södervärnshallen
Time
377.
00.00
P16 - A
BooFF 3
0 - 7
Visby AIK 1
381.
00.20
P16 - A
FC Gute
2 - 0
Klintehamns IK
385.
00.40
P16 - A
Vallentuna BK Lag Röd
0 - 2
Hammarby iF P04:3 Vit
399.
01.40
Öp herr A - D
Visby AIK P88
2 - 0
Fidepuben lag 100
396.
02.00
Öp herr A - C
Elg BK
3 - 2
BK Brunk
392.
02.20
Öp herr A - C
Håkan Legends
2 - 0
Visby Södra KF
402.
02.40
Öp herr A - D
Ok graip 1
0 - 0
wo
Thomasänglar Lag 1 svart
405.
03.00
Öp herr A - C
Håkan Legends
0 - 2
Elg BK
408.
03.20
Öp herr A - C
Visby Södra KF
1 - 3
BK Brunk
411.
03.40
Öp herr A - D
Fidepuben lag 100
1 - 2
DBF
414.
04.00
Öp herr A - D
Thomasänglar Lag 1 svart
0 - 2
wo
Visby AIK P88
417.
04.20
Öp herr A - C
BK Brunk
3 - 3
Håkan Legends
420.
04.40
Öp herr A - C
Visby Södra KF
1 - 5
Elg BK
423.
05.20
Öp herr A - D
DBF
2 - 0
wo
Ok graip 1
426.
05.40
Öp herr A - D
Fidepuben lag 100
2 - 0
wo
Thomasänglar Lag 1 svart
435.
06.00
Öp herr A - D
DBF
0 - 1
Visby AIK P88
438.
06.20
Öp herr A - D
Ok graip 1
0 - 2
wo
Fidepuben lag 100
445.
06.40
Öp herr A - D
Thomasänglar Lag 1 svart
0 - 2
wo
DBF
448.
07.00
Öp herr A - D
Visby AIK P88
2 - 0
wo
Ok graip 1
451.
07.35
Öp herr A - 1/4
Walterz BC
2 - 1
BK Brunk
454.
07.55
Öp herr A - 1/4
Väskinde legends Blå
0 - 1
DBF
457.
08.15
Öp herr A - 1/4
Elg BK
0 - 3
Söderhemspojkarna
460.
08.35
Öp herr A - 1/4
Visby AIK P88
2 - 1
*
Dulan Bois
462.
09.05
Öp mix M - 1/2
Team Haga
3 - 0
Bara Bulls Svart
465.
09.25
Öp mix M - 1/2
FC Gute United
4 - 1
Burs Burs Badande Vänner Jr
468.
09.50
Öp herr M - 1/2
VIF Gute Handboll
1 - 4
PayEx Finest
471.
10.10
Öp herr M - 1/2
Pimmens pojkar Blå
1 - 0
Slite GK 1
474.
10.35
Öp herr A - 1/2
Walterz BC
1 - 0
*
DBF
477.
10.55
Öp herr A - 1/2
Söderhemspojkarna
4 - 1
Visby AIK P88
480.
11.20
Öp mix M - Final
Team Haga
1 - 0
FC Gute United
483.
11.45
Öp mix A - Final
Vibbledårarna
0 - 4
Fc Puffs
486.
12.10
Öp herr M - Final
PayEx Finest
4 - 2
Pimmens pojkar Blå
489.
12.35
Öp herr A - Final
Walterz BC
2 - 7
Söderhemspojkarna
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate