Till innehåll
Habocupen 2022
Spelschema
Lag
Planer
Information
Om Habocupen
Sagt om HaboCupen
Tävlingsformer
Områdeskarta Slättens IP
PM Habocupen 2022
Kioskkortet
Menyer och mattider
Cuptröja 2022
Spelschema
F09 (födda 2009) (F09)
F10 (födda 2010) (F10)
F11/F12 (Födda 2011-2012) (F11/F12)
P09 (födda 2009) (P09)
P10 (födda 2010) (P10)
P11 (födda 2011) (P11)
P12 (födda 2012) (P12)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
Domarlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Jag vill hjälpa till som funktionär på Habocupen
Hitta hit
Frågor och Svar
Kontakt
Logga in
Lö 2 jul 2022
Plan:
A Plan (9-9)
A1
A2
A3
B1
B2
B3
C1 (9-9 plan)
C2 (9-9 plan)
D1 (9-9 plan)
D2 (9-9 plan)
E plan
F plan
G plan
A2
Tid
77.
08.00
P12 - A
Habo IF Blå
-
FC Real Internacionale
91.
08.30
P11 - A
Habo IF Blå
-
Jönköpings Södra IF Vit
101.
09.00
P11 - E
Husqvarna FF Svart
-
IF Haga Gul
109.
09.30
F10 - A
Habo IF Blå
-
Eksjö fotboll Vinröd
119.
10.00
F10 - D
Bankeryds SK Svart
-
Eksjö fotboll Blå
128.
10.30
F11/F12 - B
Hovshaga AIF Vit
-
Anderstorps IF
135.
11.00
F10 - B
IFK Kalmar Blå
-
Bankeryds SK Gul
148.
11.30
P11 - D
Jönköpings Södra IF Grön
-
Ulricehamns IFK Svart
157.
12.00
P11 - G
IF Hallby FK Vit
-
Ulricehamns IFK Blå
159.
12.30
P12 - C
Kävlinge Harrie FF Röd
-
BK Häcken Svart
167.
13.00
P12 - B
IF Haga Svart
-
Kävlinge Harrie FF Blå
179.
13.30
P10 - B
Skara FC Blå
-
Östers IF Röd
190.
14.00
P11 - C
BK Häcken Vit
-
Aneby SK/Bälaryds IF
200.
14.30
P11 - D
Hovshaga AIF Blå
-
Jönköpings Södra IF Grön
210.
15.00
P11 - E
Husqvarna FF Svart
-
Motala AIF Svart
219.
15.30
P11 - G
Lekeryd-Svarttorp SK
-
IF Haga Svart
222.
16.00
F10 - B
IK Waria Vit
-
Bankeryds SK Gul
231.
16.30
P10 - A
Skara FC Vit
-
Skanör-Falsterbo IF Röd
243.
17.00
F10 - C
Askims IK Röd
-
Habo IF Vit
81.
17.30
F10 - B
Bankeryds SK Gul
-
Ljungby IF Vit
Tillbaka
Habocupen 2022 använder