Till innehåll
Habocupen 2022
Spelschema
Lag
Planer
Information
Om Habocupen
Sagt om HaboCupen
Tävlingsformer
Områdeskarta Slättens IP
PM Habocupen 2022
Kioskkortet
Menyer och mattider
Cuptröja 2022
Spelschema
F09 (födda 2009) (F09)
F10 (födda 2010) (F10)
F11/F12 (Födda 2011-2012) (F11/F12)
P09 (födda 2009) (P09)
P10 (födda 2010) (P10)
P11 (födda 2011) (P11)
P12 (födda 2012) (P12)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
Domarlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Jag vill hjälpa till som funktionär på Habocupen
Hitta hit
Frågor och Svar
Kontakt
Logga in
Lö 2 jul 2022
Plan:
A Plan (9-9)
A1
A2
A3
B1
B2
B3
C1 (9-9 plan)
C2 (9-9 plan)
D1 (9-9 plan)
D2 (9-9 plan)
E plan
F plan
G plan
A3
Tid
83.
08.00
P11 - B
Habo IF Vit
-
Bankeryds SK Gul
94.
08.30
P11 - C
Bankeryds SK Svart
-
Aneby SK/Bälaryds IF
99.
09.00
P11 - D
Husqvarna FF Blå
-
Jönköpings Södra IF Grön
112.
09.30
P11 - F
Kävlinge Harrie FF Blå
-
Hovshaga AIF Vit
121.
10.00
P11 - G
Ulricehamns IFK Blå
-
IF Haga Svart
126.
10.30
F11/F12 - A
Hovshaga AIF Blå
-
Bankeryds SK Svart
136.
11.00
F10 - B
Ljungby IF Vit
-
IK Waria Vit
143.
11.30
P11 - B
Bankeryds SK Gul
-
Kävlinge Harrie FF Röd
154.
12.00
P11 - F
IF Hallby FK Blå
-
Kävlinge Harrie FF Blå
158.
12.30
P12 - B
BK Häcken Gul
-
Habo IF Vit
168.
13.00
P12 - D
Lundby IF Lag Dime
-
BK Häcken Vit
180.
13.30
P10 - D
Mjölby AI Gul
-
Östers IF Blå
187.
14.00
P10 - E
Bankeryd SK Svart
-
Skara FC Röd
198.
14.30
P11 - A
Motala AIF Vit
-
Jönköpings Södra IF Vit
209.
15.00
P11 - D
Husqvarna FF Blå
-
Ulricehamns IFK Svart
218.
15.30
P11 - F
Jönköpings Södra IF Svart
-
Kävlinge Harrie FF Blå
228.
16.00
P11 - G
BK Häcken Gul
-
Ulricehamns IFK Blå
235.
16.30
P10 - E
Skara FC Röd
-
Björndammens BK Vit
239.
17.00
P10 - C
Habo IF Röd
-
STN Alliansen
247.
17.30
P10 - C
Björndammens BK Blå
-
Tranås FF Röd
Tillbaka
Habocupen 2022 använder