Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Töjnan Tiger Cup 2022 (16 - 18 sep 2022)
Töjnan Tiger Cup 2022 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel Lätt (FBML)
Flickor Röd 10 Svår (FR10S)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt (PLR10SL)
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår (PLR10SS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel Lätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Anmälan
Cupregler TTC 2022
Våra hallar
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 17 sep 2022
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Häggvikshallen plan 1
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim o Sporthallen B
Töjna Hallen
Arena Satelliten
Tid
3.
07.45
PLRL - A
Åkersberga IBF P08
6 - 1
Täby FC P09 Lag A
10.
08.30
PLRL - A
Sirius P09
9 - 2
AIK IBF P09
28.
10.00
PLRL - A
Åkersberga IBF P08
6 - 1
Sirius P09
37.
10.45
PLRL - A
Täby FC P09 Lag A
2 - 5
AIK IBF P09
46.
11.30
PMRML - B
Vallentuna IBK P07
1 - 2
Väsby AIK Svart P06/07
55.
12.15
PMRML - B
Nykvarns IF P07
5 - 1
AIK IBF P08
64.
13.00
PLRL - A
Åkersberga IBF P08
15 - 0
AIK IBF P09
73.
13.45
PLRL - A
Täby FC P09 Lag A
6 - 2
Sirius P09
91.
15.15
PLRL - B
Farsta IBK P08/09
3 - 1
IBF Offensiv Lidingö P09/10
100.
16.00
PLRL - B
Töjnan IBK P09
3 - 4
Sigtuna IF P09 Lag 2
109.
16.45
PLR10SL - A
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart
-
Norrtulls SK P10
118.
17.30
PLRL - B
Töjnan IBK P09
4 - 3
Farsta IBK P08/09
124.
18.15
PLRL - B
IBF Offensiv Lidingö P09/10
1 - 3
Sigtuna IF P09 Lag 2
130.
19.00
PLR10SL - A
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart
-
Sörskogens IF P11 Svart
136.
19.45
PLRL - B
Farsta IBK P08/09
2 - 4
Sigtuna IF P09 Lag 2
142.
20.30
PLRL - B
Töjnan IBK P09
4 - 5
IBF Offensiv Lidingö P09/10
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel Lätt (FBML)
Flickor Röd 10 Svår (FR10S)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt (PLR10SL)
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår (PLR10SS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel Lätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2022 använder
Cupmate