Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Töjnan Tiger Cup 2022 (16 - 18 sep 2022)
Töjnan Tiger Cup 2022 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel Lätt (FBML)
Flickor Röd 10 Svår (FR10S)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt (PLR10SL)
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår (PLR10SS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel Lätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Anmälan
Cupregler TTC 2022
Våra hallar
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 17 sep 2022
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Häggvikshallen plan 1
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim o Sporthallen B
Töjna Hallen
Silverdalshallen
Tid
1.
07.45
PLRM - C
Sigtuna IF P09 Lag 1
1 - 2
IBF Offensiv Lidingö P08
8.
08.30
PLRM - C
Hässelby Hawks P09 Lag B
3 - 8
Ekerö IK P08/09
17.
09.15
PLR10SL - A
Töjnan IBK P10 lag 2
-
Enebybergs IF P10
26.
10.00
PLRM - C
Hässelby Hawks P09 Lag B
0 - 6
IBF Offensiv Lidingö P08
35.
10.45
PLRM - C
Sigtuna IF P09 Lag 1
1 - 7
Ekerö IK P08/09
44.
11.30
PLR10SL - A
Töjnan IBK P10 lag 2
-
Danderyd FC P10 Gul
53.
12.15
PLRM - C
Sigtuna IF P09 Lag 1
4 - 1
Hässelby Hawks P09 Lag B
62.
13.00
PLRM - C
Ekerö IK P08/09
0 - 2
IBF Offensiv Lidingö P08
71.
13.45
PLRL - C
Väsby AIK P09/10 röd
5 - 0
Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09
80.
14.30
PLRL - C
Rotebro IS IBK P09
1 - 9
Norrtulls SK P08/09
89.
15.15
PLRM - B
Bromma KFUM P08
3 - 3
Bele Barkarby IF IBF P08
98.
16.00
PLRM - B
Rotebro IS IBK Lag 1 P08
1 - 2
Älvsjö AIK P-09 1
107.
16.45
PLR10SS - A
Töjnan IBK P10 Lag 1
-
Värmdö IF P10 Blå
116.
17.30
PLRM - B
Bromma KFUM P08
3 - 2
Rotebro IS IBK Lag 1 P08
122.
18.15
PLRM - B
Bele Barkarby IF IBF P08
5 - 2
Älvsjö AIK P-09 1
128.
19.00
PLR10SS - A
Töjnan IBK P10 Lag 1
-
Rotebro IS IBK P10 lag 2
134.
19.45
PLRM - B
Bromma KFUM P08
3 - 4
Älvsjö AIK P-09 1
140.
20.30
PLRM - B
Bele Barkarby IF IBF P08
2 - 1
Rotebro IS IBK Lag 1 P08
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel Lätt (FBML)
Flickor Röd 10 Svår (FR10S)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt (PLR10SL)
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår (PLR10SS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel Lätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2022 använder
Cupmate