Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 19 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
10.00
P8 - A
Vapnö IF Svart
-
VGLT
10.15
P8 - A
Viken IK Blå
-
Alets IK Lag 2
10.30
P8 - B
Viken IK Vit
-
BK Astrio Gul
10.45
P8 - B
Förslövs IF Lag 1
-
Varbergs GIF FK Blå
11.00
P8 - A
Vapnö IF Svart
-
Viken IK Blå
11.15
P8 - A
VGLT
-
Alets IK Lag 2
11.30
P8 - B
Viken IK Vit
-
Förslövs IF Lag 1
11.45
P8 - B
BK Astrio Gul
-
Varbergs GIF FK Blå
12.00
P8 - A
Alets IK Lag 2
-
Vapnö IF Svart
12.15
P8 - A
VGLT
-
Viken IK Blå
12.30
P8 - B
Varbergs GIF FK Blå
-
Viken IK Vit
12.45
P8 - B
BK Astrio Gul
-
Förslövs IF Lag 1
13.00
P8 - G
BK Astrio Vit
-
IFK Värnamo 1
13.15
P8 - G
Halmstad BK 2
-
Markaryds IF Lag 1
13.30
P8 - H
Viken IK Svart
-
Halmstad BK 3
13.45
P8 - H
Markaryds IF Lag 2
-
IFK Värnamo 2
14.00
P8 - G
BK Astrio Vit
-
Halmstad BK 2
14.15
P8 - G
IFK Värnamo 1
-
Markaryds IF Lag 1
14.30
P8 - H
Viken IK Svart
-
Markaryds IF Lag 2
14.45
P8 - H
Halmstad BK 3
-
IFK Värnamo 2
15.00
P8 - G
Markaryds IF Lag 1
-
BK Astrio Vit
15.15
P8 - G
IFK Värnamo 1
-
Halmstad BK 2
15.30
P8 - H
IFK Värnamo 2
-
Viken IK Svart
15.45
P8 - H
Halmstad BK 3
-
Markaryds IF Lag 2
16.00
P10 - D
Varberg Bois Lag 1/ svart
-
Alets IK Röd
16.15
P10 - D
Halmstad BK Svart
-
Rinia IF
16.45
P10 - D
Varberg Bois Lag 1/ svart
-
Halmstad BK Svart
17.00
P10 - D
Alets IK Röd
-
Rinia IF
17.30
P10 - D
Rinia IF
-
Varberg Bois Lag 1/ svart
17.45
P10 - D
Alets IK Röd
-
Halmstad BK Svart
18.30
P14 - 1/2
Alets IK Röd
0 - 5
IFK Örby
19.00
P14 - Final
IFK Örby
1 - 2
Markaryds IF Blå
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate