Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 19 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
10.00
P8 - C
Eskilsminne IF Gul
-
BK Astrio Svart
10.15
P8 - C
Slöinge Giof
-
Varbergs GIF FK Röd
10.30
P8 - D
Hardeberga BK
-
BK Astrio Röd
10.45
P8 - D
IFK Fjärås lag 1
-
Eskilsminne IF Blå
11.00
P8 - C
Eskilsminne IF Gul
-
Slöinge Giof
11.15
P8 - C
BK Astrio Svart
-
Varbergs GIF FK Röd
11.30
P8 - D
Hardeberga BK
-
IFK Fjärås lag 1
11.45
P8 - D
BK Astrio Röd
-
Eskilsminne IF Blå
12.00
P8 - C
Varbergs GIF FK Röd
-
Eskilsminne IF Gul
12.15
P8 - C
BK Astrio Svart
-
Slöinge Giof
12.30
P8 - D
Eskilsminne IF Blå
-
Hardeberga BK
12.45
P8 - D
BK Astrio Röd
-
IFK Fjärås lag 1
13.00
P10 - A
Västra Karups IF
-
Trönninge BK
13.15
P10 - A
Halmstad BK Vit
-
Getinge IF Grön
13.30
P8 - I
Vapnö IF Röd
-
IFK Värnamo 3
13.45
P8 - I
Högaborgs BK
-
Halmstad BK 4
14.00
P10 - A
Västra Karups IF
-
Halmstad BK Vit
14.15
P10 - A
Trönninge BK
-
Getinge IF Grön
14.30
P8 - I
Vapnö IF Röd
-
Högaborgs BK
14.45
P8 - I
IFK Värnamo 3
-
Halmstad BK 4
15.00
P10 - A
Getinge IF Grön
-
Västra Karups IF
15.15
P10 - A
Trönninge BK
-
Halmstad BK Vit
15.30
P8 - I
Halmstad BK 4
-
Vapnö IF Röd
15.45
P8 - I
IFK Värnamo 3
-
Högaborgs BK
16.15
P14 - A
Trönninge BK
1 - 2
Alets IK Röd
16.30
P14 - A
Markaryds IF Svart
2 - 1
Allerums GIF Blå
17.00
P14 - A
Trönninge BK
1 - 4
Markaryds IF Svart
17.15
P14 - A
Alets IK Röd
1 - 1
Allerums GIF Blå
17.45
P14 - A
Allerums GIF Blå
1 - 1
Trönninge BK
18.00
P14 - A
Alets IK Röd
2 - 1
Markaryds IF Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate