Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 19 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
10.00
P8 - E
Eskilsminne IF Randigt
-
Skottorps IF Lag 1
10.15
P8 - E
IFK Fjärås lag 2
-
Alets IK Lag 1
10.30
P8 - F
Skottorps IF Lag 2
-
Halmstad BK 1
10.45
P8 - F
BK Astrio Blå
-
Eskilsminne IF Vit
11.00
P8 - E
Eskilsminne IF Randigt
-
IFK Fjärås lag 2
11.15
P8 - E
Skottorps IF Lag 1
-
Alets IK Lag 1
11.30
P8 - F
Skottorps IF Lag 2
-
BK Astrio Blå
11.45
P8 - F
Halmstad BK 1
-
Eskilsminne IF Vit
12.00
P8 - E
Alets IK Lag 1
-
Eskilsminne IF Randigt
12.15
P8 - E
Skottorps IF Lag 1
-
IFK Fjärås lag 2
12.30
P8 - F
Eskilsminne IF Vit
-
Skottorps IF Lag 2
12.45
P8 - F
Halmstad BK 1
-
BK Astrio Blå
13.00
P10 - B
VGLT Lila
-
Trönninge IF 1
13.15
P10 - B
Varberg Bois Lag 2/ Grön
-
Getinge IF Vit
13.30
P10 - C
VGLT Svart
-
Förslövs IF
13.45
P10 - C
Halmstad BK Blå
-
Trönninge IF 2
14.00
P10 - B
VGLT Lila
-
Varberg Bois Lag 2/ Grön
14.15
P10 - B
Trönninge IF 1
-
Getinge IF Vit
14.30
P10 - C
VGLT Svart
-
Halmstad BK Blå
14.45
P10 - C
Förslövs IF
-
Trönninge IF 2
15.00
P10 - B
Getinge IF Vit
-
VGLT Lila
15.15
P10 - B
Trönninge IF 1
-
Varberg Bois Lag 2/ Grön
15.30
P10 - C
Trönninge IF 2
-
VGLT Svart
15.45
P10 - C
Förslövs IF
-
Halmstad BK Blå
16.15
P14 - B
Allerums GIF Vit
0 - 2
IF Centern
16.30
P14 - B
IFK Örby
2 - 2
Markaryds IF Blå
17.00
P14 - B
Allerums GIF Vit
0 - 3
IFK Örby
17.15
P14 - B
IF Centern
1 - 6
Markaryds IF Blå
17.45
P14 - B
Markaryds IF Blå
6 - 0
Allerums GIF Vit
18.00
P14 - B
IF Centern
0 - 2
IFK Örby
18.30
P14 - 1/2
Markaryds IF Blå
6 - 5
Markaryds IF Svart
19.00
P14 - 3-4
Alets IK Röd
4 - 5
Markaryds IF Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate