Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 26 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
08.00
P7 - A
IF Centern Vit
-
Halmstad BK 2
08.15
P7 - A
Alet IK Lag 2
-
Skottorps IF grön
08.30
P7 - B
Astrio Lag 1
-
Halmstad BK 3
08.45
P7 - B
IF Leikin Vit
-
Vikens IK vit
09.00
P7 - A
IF Centern Vit
-
Alet IK Lag 2
09.15
P7 - A
Halmstad BK 2
-
Skottorps IF grön
09.30
P7 - B
Astrio Lag 1
-
IF Leikin Vit
09.45
P7 - B
Halmstad BK 3
-
Vikens IK vit
10.00
P7 - A
Skottorps IF grön
-
IF Centern Vit
10.15
P7 - A
Halmstad BK 2
-
Alet IK Lag 2
10.30
P7 - B
Vikens IK vit
-
Astrio Lag 1
10.45
P7 - B
Halmstad BK 3
-
IF Leikin Vit
11.00
P9 - B
Eskilsminne IF Vit
-
Getinge IF Grön
11.15
P9 - B
Höganäs BK Röd
-
Rinia IF Röd
11.30
P9 - C
Eskilsminne IF Gul
-
Höganäs BK Blå
11.45
P9 - C
Halmstad BK Blå
-
IF Centern Vit
12.00
P9 - B
Eskilsminne IF Vit
-
Höganäs BK Röd
12.15
P9 - B
Getinge IF Grön
-
Rinia IF Röd
12.30
P9 - C
Eskilsminne IF Gul
-
Halmstad BK Blå
12.45
P9 - C
Höganäs BK Blå
-
IF Centern Vit
13.00
P9 - B
Rinia IF Röd
-
Eskilsminne IF Vit
13.15
P9 - B
Getinge IF Grön
-
Höganäs BK Röd
13.30
P9 - C
IF Centern Vit
-
Eskilsminne IF Gul
13.45
P9 - C
Höganäs BK Blå
-
Halmstad BK Blå
14.00
P11 - B
Åsa IF
-
Fortuna FF Lag 2 Svart
14.15
P11 - B
Halmstad BK svart
-
Vejby IF Blå
14.30
P11 - C
Alets IK Lag 3
-
Fortuna FF Lag 3 Vit
14.45
P11 - C
IF Centern Blå
-
Tölö IF Orange
15.00
P11 - B
Fortuna FF Lag 2 Svart
-
Alets IK Lag 2
15.15
P11 - B
Vejby IF Blå
-
Åsa IF
15.30
P11 - C
Alets IK Lag 3
-
IF Centern Blå
15.45
P11 - C
Fortuna FF Lag 3 Vit
-
Tölö IF Orange
16.00
P11 - B
Alets IK Lag 2
-
Halmstad BK svart
16.15
P11 - B
Fortuna FF Lag 2 Svart
-
Vejby IF Blå
16.30
P11 - C
Tölö IF Orange
-
Alets IK Lag 3
16.45
P11 - C
Fortuna FF Lag 3 Vit
-
IF Centern Blå
17.15
P13 - A
Markaryds IF
1 - 1
IK Wormo Vit
17.30
P13 - B
Grevie Gik Lag 1
1 - 2
IK Wormo Blå
17.45
P13 - A
Markaryds IF
0 - 1
Trönninge BK Svart
18.00
P13 - B
Alets IK Blå
1 - 1
Grevie Gik Lag 1
18.15
P13 - C
Kvibille BK
1 - 4
Förslövs IF Röd
18.30
P13 - B
IK Wormo Blå
(6 - 0)
Alets IK Blå
18.45
P13 - C
Förslövs IF Röd
0 - 4
Proletären FF Futsal
19.15
P13 - 1/2
Trönninge BK Svart
1 - 2
IK Wormo Blå
19.45
P13 - Final
IK Wormo Blå
1 - 2
Skäldervikens IF
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate