Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 26 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
08.00
P7 - C
IF Leikin Orange
-
Alet IK Lag 1
08.15
P7 - C
Astrio Lag 2
-
Ängelholms FF Lag 1, gul
08.30
P7 - D
Astrio Lag 3
-
Ängelholms FF blå
08.45
P7 - D
IF Leikin Svart
-
Vikens IK blå
09.00
P7 - C
IF Leikin Orange
-
Astrio Lag 2
09.15
P7 - C
Alet IK Lag 1
-
Ängelholms FF Lag 1, gul
09.30
P7 - D
Astrio Lag 3
-
IF Leikin Svart
09.45
P7 - D
Ängelholms FF blå
-
Vikens IK blå
10.00
P7 - C
Ängelholms FF Lag 1, gul
-
IF Leikin Orange
10.15
P7 - C
Alet IK Lag 1
-
Astrio Lag 2
10.30
P7 - D
Vikens IK blå
-
Astrio Lag 3
10.45
P7 - D
Ängelholms FF blå
-
IF Leikin Svart
11.00
P9 - D
Vikens IK
-
Halmstad BK Svart
11.15
P9 - D
Höganäs BK Vit
-
IF Centern Blå
11.30
P9 - E
IF Centern Röd
-
Hittarps IK Vit
11.45
P9 - E
Alets IK
-
IK Wormo Lag blå
12.00
P9 - D
Vikens IK
-
Höganäs BK Vit
12.15
P9 - D
Halmstad BK Svart
-
IF Centern Blå
12.30
P9 - E
IF Centern Röd
-
Alets IK
12.45
P9 - E
Hittarps IK Vit
-
IK Wormo Lag blå
13.00
P9 - D
IF Centern Blå
-
Vikens IK
13.15
P9 - D
Halmstad BK Svart
-
Höganäs BK Vit
13.30
P9 - E
IK Wormo Lag blå
-
IF Centern Röd
13.45
P9 - E
Hittarps IK Vit
-
Alets IK
14.00
P11 - D
IF Centern Vit
-
Varbergs Bois FC Svart
14.15
P11 - D
NA 1
-
BK Astrio
14.30
P11 - E
Tölö IF Svart
-
HGH FC
14.45
P11 - E
Halmstad BK vit
-
NA 2
15.00
P11 - D
IF Centern Vit
-
NA 1
15.15
P11 - D
Varbergs Bois FC Svart
-
BK Astrio
15.30
P11 - E
Tölö IF Svart
-
Halmstad BK vit
15.45
P11 - E
HGH FC
-
NA 2
16.00
P11 - D
BK Astrio
-
IF Centern Vit
16.15
P11 - D
Varbergs Bois FC Svart
-
NA 1
16.30
P11 - E
NA 2
-
Tölö IF Svart
16.45
P11 - E
HGH FC
-
Halmstad BK vit
17.15
P13 - A
Trönninge BK Svart
4 - 3
Alets IK Röd
17.30
P13 - C
Proletären FF Futsal
8 - 1
Kvibille BK
17.45
P13 - A
IK Wormo Vit
0 - 5
Alets IK Röd
18.00
P13 - B
Skäldervikens IF
1 - 1
IK Wormo Blå
18.15
P13 - A
Alets IK Röd
5 - 2
Markaryds IF
18.30
P13 - B
Skäldervikens IF
(4 - 0)
Grevie Gik Lag 1
18.45
P13 - C
Kvibille BK
(2 - 5)
Trönninge BK
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate