Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 26 nov 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
08.00
P7 - E
Rinia IF
-
IF Centern Blå
08.15
P7 - E
VGLT
-
Halmstad BK 1
08.30
P9 - A
Getinge IF vit
-
IS Halmia vit
08.45
P9 - A
Halmstad BK Blåsvart
-
Eskilsminne IF Blå
09.00
P7 - E
Rinia IF
-
VGLT
09.15
P7 - E
IF Centern Blå
-
Halmstad BK 1
09.30
P9 - A
Getinge IF vit
-
Halmstad BK Blåsvart
09.45
P9 - A
IS Halmia vit
-
Eskilsminne IF Blå
10.00
P7 - E
Halmstad BK 1
-
Rinia IF
10.15
P7 - E
IF Centern Blå
-
VGLT
10.30
P9 - A
Eskilsminne IF Blå
-
Getinge IF vit
10.45
P9 - A
IS Halmia vit
-
Halmstad BK Blåsvart
11.00
P11 - A
Vejby IF Orange
-
Alets IK Lag 1
11.15
P11 - A
LGM Röd
-
Varbergs Bois FC Grön
11.30
P9 - F
IF Leikin
-
Sennans IF
11.45
P9 - F
Hittarps IK Svart
-
Markaryds IF
12.00
P11 - A
Alets IK Lag 1
-
Fortuna FF Lag 1 Röd
12.15
P11 - A
Varbergs Bois FC Grön
-
Vejby IF Orange
12.30
P9 - F
IF Leikin
-
Hittarps IK Svart
12.45
P9 - F
Sennans IF
-
Markaryds IF
13.00
P11 - A
Fortuna FF Lag 1 Röd
-
LGM Röd
13.15
P11 - A
Alets IK Lag 1
-
Varbergs Bois FC Grön
13.30
P9 - F
Markaryds IF
-
IF Leikin
13.45
P9 - F
Sennans IF
-
Hittarps IK Svart
14.00
P11 - A
Varbergs Bois FC Grön
-
Fortuna FF Lag 1 Röd
14.15
P11 - A
Vejby IF Orange
-
LGM Röd
14.30
P11 - F
LGM Vit
-
Västra Karups IF
14.45
P11 - F
Halmstad BK blå
-
Tölö IF Grön
15.15
P11 - F
LGM Vit
-
Halmstad BK blå
15.30
P11 - F
Västra Karups IF
-
Tölö IF Grön
16.00
P11 - F
Tölö IF Grön
-
LGM Vit
16.15
P11 - F
Västra Karups IF
-
Halmstad BK blå
16.30
P11 - B
Alets IK Lag 2
-
Åsa IF
16.45
P11 - B
Halmstad BK svart
-
Fortuna FF Lag 2 Svart
17.15
P13 - B
Alets IK Blå
0 - 2
Skäldervikens IF
17.30
P13 - C
Trönninge BK
5 - 2
Förslövs IF Röd
18.00
P13 - C
Proletären FF Futsal
5 - 1
Trönninge BK
18.15
P13 - A
IK Wormo Vit
0 - 2
Trönninge BK Svart
19.15
P13 - 1/2
Proletären FF Futsal
0 - 2
Skäldervikens IF
19.45
P13 - 3-4
Trönninge BK Svart
0 - 1
Proletären FF Futsal
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate