Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 3 dec 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
09.00
F8 - A
VGLT
-
Halmstad BK Lag 2
09.15
F8 - A
Halmstad BK Lag 1
-
Eskilsminne IF Blå
09.30
F8 - A
Rinia IF
-
Eskilsminne IF Vit
09.45
F8 - A
HGH
-
Eskilsminne IF Gul
10.00
F8 - A
Eskilsminne IF Blå
-
VGLT
10.15
F8 - A
Halmstad BK Lag 2
-
Eskilsminne IF Vit
10.30
F8 - A
Eskilsminne IF Blå
-
HGH
10.45
F8 - A
Halmstad BK Lag 1
-
Rinia IF
11.00
F8 - A
Halmstad BK Lag 2
-
Eskilsminne IF Gul
11.15
F8 - A
VGLT
-
Eskilsminne IF Vit
11.30
F8 - A
Halmstad BK Lag 1
-
HGH
11.45
F8 - A
Rinia IF
-
Eskilsminne IF Gul
12.00
F12 - A
Alets IK
-
Vejby IF Orange
12.15
F12 - A
Snöstorp/Nyhem
-
Vejby IF Blå
12.30
F12 - A
Angelstads IF
-
Laholms FK
12.45
F12 - A
Vejby IF Orange
-
Snöstorp/Nyhem
13.00
F12 - A
Vejby IF Blå
-
Laholms FK
13.15
F12 - A
Alets IK
-
Angelstads IF
13.30
F12 - A
Snöstorp/Nyhem
-
Laholms FK
13.45
F12 - A
Alets IK
-
Vejby IF Blå
14.00
F12 - A
Angelstads IF
-
Vejby IF Orange
14.30
F14 - 1/2
Snöstorp/Nyhem FF 09/10
1 - 4
IF Böljan Blå
14.45
F14 - 1/2
Reftele Goif / Västboås Goif Blå
0 - 4
Halmstad BK
15.15
F14 - 3-4
Snöstorp/Nyhem FF 09/10
3 - 2
Reftele Goif / Västboås Goif Blå
15.30
F14 - Final
IF Böljan Blå
4 - 2
Halmstad BK
15.45
F16 - A
Lilla Träslövs FF Vit
1 - 2
Allerums GIF Blå
16.00
F16 - A
OIS/Sennan
1 - 1
LGM
16.15
F16 - B
RÅsLB
2 - 1
Trönninge IF
16.30
F16 - B
Limmareds IF
0 - 3
Lilla Träslövs FF Blå
16.45
F16 - A
Lilla Träslövs FF Vit
1 - 2
OIS/Sennan
17.00
F16 - A
Allerums GIF Blå
2 - 0
LGM
17.15
F16 - B
RÅsLB
2 - 3
Limmareds IF
17.30
F16 - B
Trönninge IF
0 - 1
Lilla Träslövs FF Blå
17.45
F16 - A
LGM
2 - 1
Lilla Träslövs FF Vit
18.00
F16 - A
Allerums GIF Blå
2 - 2
OIS/Sennan
18.15
F16 - B
Lilla Träslövs FF Blå
1 - 0
RÅsLB
18.30
Damlag (Div III-IV) - 1/2
Varbergs Bois FC vit
4 - 1
Lerums IS Lila
18.45
F16 - 1/2
Allerums GIF Blå
0 - 4
RÅsLB
19.00
Damlag (Div III-IV) - Final
Varbergs Bois FC vit
4 - 2
Eskilsminne IF
19.30
F16 - Final
RÅsLB
2 - 0
OIS/Sennan
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate