Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 3 dec 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
09.00
F10 - A
BK Astrio Röd
-
WRY
09.15
F10 - B
Alets IK
-
Tölö IF svart
09.30
F10 - C
BK Astrio Gul
-
Laholms FK
09.45
F10 - A
BK Astrio Röd
-
Tölö IF Grön
10.00
F10 - B
Alets IK
-
Vejby IF Blå
10.15
F10 - C
BK Astrio Gul
-
Simlångsdalens IF Lag 2
10.30
F10 - A
Förslövs if
-
BK Astrio Röd
10.45
F10 - B
Simlångsdalens IF Lag 1
-
Alets IK
11.00
F10 - C
Vejby IF Orange
-
BK Astrio Gul
11.15
F14 - A
Snöstorp/Nyhem FF 09/10
8 - 0
Apel99
11.30
F14 - B
H.E.F Valbo BK
1 - 5
Varbergs BoIS FC Grön
11.45
F14 - C
LGM Blå
3 - 3
Reftele Goif / Västboås Goif Blå
12.00
F14 - D
Halmstad BK
2 - 2
OIS/Sennan
12.15
F14 - A
Snöstorp/Nyhem FF 09/10
1 - 1
Sjömarkens IF Grön
12.30
F14 - B
H.E.F Valbo BK
0 - 5
LGM Vit
12.45
F14 - C
LGM Blå
(2 - 0)
Alets IK Röd
13.00
F14 - D
Halmstad BK
3 - 2
Sjömarkens IF Lag vit
13.15
F14 - A
Alets IK Blå
0 - 3
Snöstorp/Nyhem FF 09/10
13.30
F14 - B
IF Böljan Blå
(8 - 0)
H.E.F Valbo BK
13.45
F14 - C
Varbergs BoIS FC Svart
3 - 0
LGM Blå
14.00
F14 - D
IF Böljan Vit
1 - 1
Halmstad BK
14.15
Damlag (Div III-IV) - C
Båstads GIF
1 - 6
Qviding FIF
14.30
Damlag (Div III-IV) - C
Allerums GIF
0 - 3
Getinge/Slöinge Vit
14.45
Damlag (Div III-IV) - A
H.E.F Valbo BK
0 - 1
Frillesås FF
15.00
Damlag (Div III-IV) - A
Getinge/Slöinge Svart
0 - 8
Varbergs Bois FC vit
15.15
Damlag (Div III-IV) - C
Qviding FIF
1 - 0
IFK Värnamo F17
15.30
Damlag (Div III-IV) - C
Getinge/Slöinge Vit
1 - 0
Båstads GIF
15.45
Damlag (Div III-IV) - A
H.E.F Valbo BK
1 - 1
Getinge/Slöinge Svart
16.00
Damlag (Div III-IV) - A
Frillesås FF
0 - 3
Varbergs Bois FC vit
16.15
Damlag (Div III-IV) - C
IFK Värnamo F17
1 - 0
Allerums GIF
16.30
Damlag (Div III-IV) - C
Qviding FIF
2 - 0
Getinge/Slöinge Vit
16.45
Damlag (Div III-IV) - A
Varbergs Bois FC vit
3 - 0
H.E.F Valbo BK
17.00
Damlag (Div III-IV) - A
Frillesås FF
0 - 1
Getinge/Slöinge Svart
17.15
Damlag (Div III-IV) - C
IFK Värnamo F17
3 - 1
Båstads GIF
17.30
Damlag (Div III-IV) - C
Allerums GIF
1 - 2
Qviding FIF
17.45
Damlag (Div III-IV) - C
Getinge/Slöinge Vit
0 - 1
IFK Värnamo F17
18.00
Damlag (Div III-IV) - C
Båstads GIF
1 - 1
Allerums GIF
18.15
F16 - B
Trönninge IF
3 - 2
Limmareds IF
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate