Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 (19 nov - 3 dec 2022)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 3 dec 2022
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
09.00
F10 - A
Tölö IF Grön
-
Förslövs if
09.15
F10 - B
Vejby IF Blå
-
Simlångsdalens IF Lag 1
09.30
F10 - C
Simlångsdalens IF Lag 2
-
Vejby IF Orange
09.45
F10 - A
WRY
-
Förslövs if
10.00
F10 - B
Tölö IF svart
-
Simlångsdalens IF Lag 1
10.15
F10 - C
Laholms FK
-
Vejby IF Orange
10.30
F10 - A
WRY
-
Tölö IF Grön
10.45
F10 - B
Tölö IF svart
-
Vejby IF Blå
11.00
F10 - C
Laholms FK
-
Simlångsdalens IF Lag 2
11.15
F14 - A
Sjömarkens IF Grön
2 - 0
Alets IK Blå
11.30
F14 - B
LGM Vit
0 - 4
IF Böljan Blå
11.45
F14 - C
Alets IK Röd
1 - 1
Varbergs BoIS FC Svart
12.00
F14 - D
Sjömarkens IF Lag vit
1 - 1
IF Böljan Vit
12.15
F14 - A
Apel99
1 - 1
Alets IK Blå
12.30
F14 - B
Varbergs BoIS FC Grön
3 - 5
IF Böljan Blå
12.45
F14 - C
Reftele Goif / Västboås Goif Blå
3 - 2
Varbergs BoIS FC Svart
13.00
F14 - D
OIS/Sennan
3 - 4
IF Böljan Vit
13.15
F14 - A
Apel99
0 - 7
Sjömarkens IF Grön
13.30
F14 - B
Varbergs BoIS FC Grön
2 - 0
LGM Vit
13.45
F14 - C
Reftele Goif / Västboås Goif Blå
4 - 1
Alets IK Röd
14.00
F14 - D
OIS/Sennan
2 - 2
Sjömarkens IF Lag vit
14.15
Damlag (Div III-IV) - D
Lerums IS Vit
1 - 1
Strövelstorps GIF/IF Salamis
14.30
Damlag (Div III-IV) - D
LGM
3 - 2
Eskilsminne IF
14.45
Damlag (Div III-IV) - B
Tofta GIF
2 - 1
IF Böljan
15.00
Damlag (Div III-IV) - B
Lerums IS Lila
0 - 1
Trönninge IF
15.15
Damlag (Div III-IV) - D
Strövelstorps GIF/IF Salamis
1 - 1
Varbergs Bois FC
15.30
Damlag (Div III-IV) - D
Eskilsminne IF
4 - 2
Lerums IS Vit
15.45
Damlag (Div III-IV) - B
Tofta GIF
1 - 2
Lerums IS Lila
16.00
Damlag (Div III-IV) - B
IF Böljan
1 - 0
Trönninge IF
16.15
Damlag (Div III-IV) - D
Varbergs Bois FC
0 - 0
LGM
16.30
Damlag (Div III-IV) - D
Strövelstorps GIF/IF Salamis
0 - 4
Eskilsminne IF
16.45
Damlag (Div III-IV) - B
Trönninge IF
3 - 1
Tofta GIF
17.00
Damlag (Div III-IV) - B
IF Böljan
1 - 3
Lerums IS Lila
17.15
Damlag (Div III-IV) - D
Varbergs Bois FC
2 - 1
Lerums IS Vit
17.30
Damlag (Div III-IV) - D
LGM
4 - 0
Strövelstorps GIF/IF Salamis
17.45
Damlag (Div III-IV) - D
Eskilsminne IF
3 - 0
Varbergs Bois FC
18.00
Damlag (Div III-IV) - D
Lerums IS Vit
1 - 0
LGM
18.30
Damlag (Div III-IV) - 1/2
Qviding FIF
1 - 4
Eskilsminne IF
18.45
F16 - 1/2
OIS/Sennan
6 - 5
*
Lilla Träslövs FF Blå
19.00
Damlag (Div III-IV) - 3-4
Lerums IS Lila
2 - 3
Qviding FIF
19.30
F16 - 3-4
Allerums GIF Blå
1 - 0
Lilla Träslövs FF Blå
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag (Div III-IV)
F10 - Flickor 10 år, född 2012 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2010 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2008 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2006 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2014 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2012 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2011 (P11)
P13 - Pojkar 13 år, född 2009 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2008 (P14)
P7 - Pojkar 7 år, född 2015 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2014 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2013 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2022 använder
Cupmate