Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2022 (9 - 11 dec 2022)
Luciacupen 2022 använder
Cupmate
Luciacupen 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 10 dec 2022
Plan:
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
1A 4-4 Med Sarg
Tid
112.
09.00
F2014 - A
Bergums IF Lag Blå
-
Jitex BK Vit
116.
09.20
P2014 - A
Bergums IF 1
-
Fässbergs IF Blå
120.
09.40
P2014 - B
Lerum IS Lila
-
Mossen BK Svart
124.
10.00
P2014 - C
BK Bifrost Röd
-
Askims IK Röd
128.
10.20
F2014 - A
Jitex BK Vit
-
Bergums IF Vit
132.
10.40
P2014 - A
Fässbergs IF Blå
-
Annebergs IF
136.
11.00
P2014 - B
Mossen BK Svart
-
Bergums IF 2
140.
11.20
P2014 - C
Askims IK Röd
-
Lerum IS
144.
11.40
F2014 - A
Jitex BK Vit
-
Solängens BK Vit
148.
12.00
P2014 - A
Fässbergs IF Blå
-
Lerum IS
152.
12.20
P2014 - B
Mossen BK Svart
-
Askims IK Blå
156.
12.40
P2014 - C
Askims IK Röd
-
Björndammens BK Lag 2
46.
13.20
F2013 - A
Sävedalens IF Röd
-
Södra Skärgårdens IF Röd
50.
13.40
P2013 - A
Varbergs Gif FK Blå
-
Fässbergs if Vit
54.
14.00
P2013 - B
Askims ik Grön
-
Solängen 1
58.
14.20
P2013 - C
Askims ik Svart
-
Bergsjö IF BIF-P13
62.
14.40
F2013 - A
Södra Skärgårdens IF Röd
-
Sävedalens IF Blå
66.
15.00
P2013 - A
Fässbergs if Vit
-
Björndammens BK Lag 1
70.
15.20
P2013 - B
Solängen 1
-
Askims ik Röd
74.
15.40
P2013 - C
Bergsjö IF BIF-P13
-
Askims ik Vit
78.
16.00
F2013 - A
Södra Skärgårdens IF Röd
-
Tölö IF Tölö Svart
82.
16.20
P2013 - A
Fässbergs if Vit
-
Tölö IF 4
86.
16.40
P2013 - B
Solängen 1
-
Tölö IF 2
90.
17.00
P2013 - C
Bergsjö IF BIF-P13
-
Tölö IF 3
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Sök lag
Luciacupen 2022 använder
Cupmate