Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2022 (9 - 11 dec 2022)
Luciacupen 2022 använder
Cupmate
Luciacupen 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 11 dec 2022
Plan:
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
2B 3-3
Tid
182.
09.00
P2015 - B
Utbynäs SK Blå
-
Lerum IS vit Lag 2
188.
09.20
P2015 - C
Solängens BK Inter
-
Fässbergs IF City
194.
09.40
F2015 - C
Kode IF 1
-
Landvetter IF Lag 3, gul
200.
10.00
P2015 - B
BK Bifrost Röd
-
Utbynäs SK Blå
206.
10.20
P2015 - C
Björndammens bk 1
-
Solängens BK Inter
212.
10.40
F2015 - C
Torslanda IK 3
-
Jitex BK 3
218.
11.00
P2015 - B
Lerum IS vit Lag 2
-
Fässbergs IF PSG
224.
11.20
P2015 - C
Fässbergs IF City
-
Lerum IS vit Lag 3
230.
11.40
F2015 - C
Solängen Bak Lag 2
-
Jitex BK 4
254.
12.20
P2016 - B
Fässbergs IF Lag 2
-
Partille if Partille lag 2 vit
257.
12.40
P2016 - C
Bergums IF Rosa
-
Askims IK Vit
236.
13.00
P2015 - E
Solängens BK Roma
-
Utbynäs SK Grön
266.
13.20
P2016 - B
Jonsereds if Svart
-
Finlandia/Pallo AIF Röd
269.
13.40
P2016 - C
Finlandia/Pallo AIF Blå
-
Fässbergs IF Lag 3
242.
14.00
P2015 - E
Fässbergs IF United
-
Solängens BK Roma
278.
14.20
P2016 - B
Askims IK Svart
-
Bergums IF Orange
281.
14.40
P2016 - C
Jonsereds if Gul
-
Partille if Partille lag 3 Rosa
248.
15.00
P2015 - E
Utbynäs SK Grön
-
Björndammens bk 3
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Sök lag
Luciacupen 2022 använder
Cupmate