Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2022 (9 - 11 dec 2022)
Luciacupen 2022 använder
Cupmate
Luciacupen 2022
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 11 dec 2022
Plan:
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
2C 3-3
Tid
183.
09.00
P2015 - B
Lerkils IF Blå
-
BK Bifrost Röd
189.
09.20
P2015 - C
Askims IK City
-
Björndammens bk 1
195.
09.40
F2015 - C
Jitex BK 3
-
Solängen Bak Lag 2
201.
10.00
P2015 - B
Fässbergs IF PSG
-
Lerkils IF Blå
207.
10.20
P2015 - C
Lerum IS vit Lag 3
-
Askims IK City
213.
10.40
F2015 - C
Landvetter IF Lag 3, gul
-
Solängen Bak Lag 2
219.
11.00
P2015 - B
Utbynäs SK Blå
-
Lerkils IF Blå
225.
11.20
P2015 - C
Solängens BK Inter
-
Askims IK City
231.
11.40
F2015 - C
Jitex BK 3
-
Landvetter IF Lag 3, gul
255.
12.20
P2016 - B
Finlandia/Pallo AIF Röd
-
Askims IK Svart
258.
12.40
P2016 - C
Fässbergs IF Lag 3
-
Partille if Partille lag 3 Rosa
237.
13.00
P2015 - E
Askims IK Barcelona
-
Fässbergs IF United
267.
13.20
P2016 - B
Partille if Partille lag 2 vit
-
Askims IK Svart
270.
13.40
P2016 - C
Partille if Partille lag 3 Rosa
-
Bergums IF Rosa
243.
14.00
P2015 - E
Björndammens bk 3
-
Askims IK Barcelona
279.
14.20
P2016 - B
Finlandia/Pallo AIF Röd
-
Partille if Partille lag 2 vit
282.
14.40
P2016 - C
Fässbergs IF Lag 3
-
Bergums IF Rosa
249.
15.00
P2015 - E
Solängens BK Roma
-
Askims IK Barcelona
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (F2015)
Mix (P/F) Födda 2017 (Mix P/F 2017)
Pojkar födda 2011 (4 mot 4 utan sarg) (P2011)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 med sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (3 mot 3 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1A 4-4 Med Sarg
1B 3-3
1B 4-4
1B 4-4 Med Sarg
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2A 4-4 Med Sarg
2B 3-3
2B 4-4
2B 4-4 Med Sarg
2C 3-3
xxx
Sök lag
Luciacupen 2022 använder
Cupmate