Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2023 (5 - 8 jan 2023)
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Tor 5 jan 2023
Plan:
Balderhallarna A-hallen
Balderhallen B-hallen
Balderhallarna A-hallen
Nygatan 15
931 33 Skellefteå
Tid
1.
10.00
Dam senior - B
Medle SK
0 - 1
Kågedalens AIF
3.
10.40
Dam senior - B
IFK Åkullsjön
0 - 6
Sunnanå SK
5.
11.10
Herr senior - C
Sunnanå SK
1 - 3
Tunet.se
10.
11.40
Dam senior - B
IFK Åkullsjön
2 - 1
Medle SK
9.
12.10
Dam senior - C
Burträsk FF
0 - 1
Piteå IF DFF
11.
12.50
Dam senior - C
Bureå IF
0 - 2
Skellefteå FF F17
17.
13.20
Herr senior - D
Clemensnäs IF
0 - 4
Ersmarks IK
19.
13.50
Herr senior - D
Burträsk IK ungdom
0 - 5
Sunnanå SK 2
22.
14.20
Herr senior - C
Sunnanå SK
0 - 1
Rönnskär Railcare IF
24.
15.00
Herr senior - C
Tunet.se
12 - 1
Umedalens IF
25.
15.30
Dam senior - C
Sunnnanå SK Dam Utveckling
1 - 2
Skellefteå FF F17
27.
16.00
Dam senior - C
Bureå IF
1 - 1
Piteå IF DFF
29.
16.30
Herr senior - B
IFK Anderstorp
0 - 9
Bureå IF
31.
17.10
Herr senior - B
Kaspiska FF
3 - 1
Medle Sk
33.
17.40
Herr senior - A
Morön BK
4 - 2
Sörböle FF
35.
18.10
Herr senior - A
IFK Ålund
0 - 5
Lycksele IF
37.
18.40
Dam senior - C
Burträsk FF
0 - 2
Sunnnanå SK Dam Utveckling
39.
19.20
Dam senior - C
Skellefteå FF F17
2 - 2
Piteå IF DFF
41.
19.50
Dam senior - A
Umeå IK
2 - 1
Mariehem SK
43.
20.20
Dam senior - A
Sunnnanå SK F17
2 - 1
Unbyns IF Dam
8.
20.50
Herr senior - B
Kaspiska FF
9 - 1
IFK Anderstorp
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Sök lag
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate