Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2023 (5 - 8 jan 2023)
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Tor 5 jan 2023
Plan:
Balderhallarna A-hallen
Balderhallen B-hallen
Balderhallen B-hallen
Nygatan 15
931 33 Skellefteå
Tid
2.
10.00
Dam senior - C
Bureå IF
1 - 0
Burträsk FF
4.
10.40
Dam senior - C
Piteå IF DFF
1 - 1
Sunnnanå SK Dam Utveckling
7.
11.10
Herr senior - C
Umedalens IF
0 - 10
Rönnskär Railcare IF
12.
11.40
Dam senior - B
Kågedalens AIF
0 - 7
Sunnanå SK
14.
12.10
Herr senior - C
Rönnskär Railcare IF
3 - 3
Tunet.se
16.
12.50
Herr senior - C
Sunnanå SK
9 - 0
Umedalens IF
18.
13.20
Dam senior - B
Sunnanå SK
2 - 1
Medle SK
20.
13.50
Dam senior - B
IFK Åkullsjön
1 - 0
Kågedalens AIF
21.
14.20
Dam senior - A
Mariehem SK
3 - 3
Unbyns IF Dam
23.
15.00
Dam senior - A
Sunnnanå SK F17
1 - 7
Umeå IK
26.
15.30
Herr senior - A
IFK Ålund
0 - 2
Sörböle FF
28.
16.00
Herr senior - D
Ersmarks IK
5 - 0
Sunnanå SK 2
30.
16.30
Herr senior - A
Lycksele IF
3 - 3
Morön BK
32.
17.10
Herr senior - D
Burträsk IK ungdom
1 - 0
Clemensnäs IF
34.
17.40
Dam senior - A
Unbyns IF Dam
0 - 4
Umeå IK
36.
18.10
Dam senior - A
Sunnnanå SK F17
4 - 1
Mariehem SK
38.
18.40
Herr senior - D
Burträsk IK ungdom
0 - 7
Ersmarks IK
40.
19.20
Herr senior - D
Sunnanå SK 2
8 - 1
Clemensnäs IF
42.
19.50
Herr senior - A
IFK Ålund
2 - 4
Morön BK
44.
20.20
Herr senior - A
Sörböle FF
3 - 0
Lycksele IF
6.
20.50
Herr senior - B
Bureå IF
2 - 2
Medle Sk
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Sök lag
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate