Till innehåll
Kullavik IF - Trettonhelgscupen (5 - 8 jan 2023)
Trettonhelgscupen använder
Cupmate
Trettonhelgscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 6 jan 2023
Plan:
A 3mot3 med sarg
A 4mot4 med sarg plan 1
A 4mot4 med sarg plan 2
A 4mot4 utan sarg plan 1
A 4mot4 utan sarg plan 2
A 5mot5
B 3mot3 med sarg
B 4mot4 med sarg
B 4mot4 plan 1
B 4mot4 plan 2
B 5mot5
A 4mot4 utan sarg plan 2
Tid
14.30
Flickor 12år - A
Kållered SK Vit
-
Kullavik IF 1
14.45
Flickor 12år - A
Bergums IF Blå
-
Askims IK Svart
15.00
Flickor 12år - B
Jonsered IF
-
Kållered SK Blå
15.15
Flickor 12år - B
Kullavik IF 2
-
Brämaregårdens FC Svart
15.30
Flickor 12år - A
Kullavik IF 1
-
Brämaregårdens FC Orange
15.45
Flickor 12år - A
Askims IK Svart
-
Kållered SK Vit
16.00
Flickor 12år - B
Kållered SK Blå
-
IFK Björkö Grön/vit
16.15
Flickor 12år - B
Brämaregårdens FC Svart
-
Jonsered IF
16.30
Flickor 12år - A
Brämaregårdens FC Orange
-
Bergums IF Blå
16.45
Flickor 12år - A
Kullavik IF 1
-
Askims IK Svart
17.00
Flickor 12år - B
IFK Björkö Grön/vit
-
Kullavik IF 2
17.15
Flickor 12år - B
Kållered SK Blå
-
Brämaregårdens FC Svart
17.30
Flickor 12år - A
Brämaregårdens FC Orange
-
Kållered SK Vit
17.45
Flickor 12år - A
Bergums IF Blå
-
Kullavik IF 1
18.00
Flickor 12år - B
IFK Björkö Grön/vit
-
Jonsered IF
18.15
Flickor 12år - B
Kullavik IF 2
-
Kållered SK Blå
18.30
Flickor 12år - A
Askims IK Svart
-
Brämaregårdens FC Orange
18.45
Flickor 12år - A
Kållered SK Vit
-
Bergums IF Blå
19.00
Flickor 12år - B
Brämaregårdens FC Svart
-
IFK Björkö Grön/vit
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Sök lag
Trettonhelgscupen använder
Cupmate