Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2023 (5 - 8 jan 2023)
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 7 jan 2023
Plan:
Balderhallarna A-hallen
Balderhallen B-hallen
Balderhallarna A-hallen
Nygatan 15
931 33 Skellefteå
Tid
63.
09.00
F-11/12 - A
Sunnanå SK F-11
-
Myckle IK F11
65.
09.30
P-12/13 - A
Ifk Anderstorp
-
Sunnanå SK Vit
67.
10.00
P-12/13 - A
Sunnanå SK P12
-
Sunnanå SK Blå
69.
10.40
P-12/13 - A
lycksele if lag 1
-
Sunnanå SK
71.
11.10
F-11/12 - A
Gimonäs Umeå IF Svart
-
Sunnanå SK F-11
73.
11.40
P-11 - A
Sunnanå SK P11 Blå
-
Bergsbyn SK P10/11
75.
12.10
P-11 - A
LUAIK P11
-
Skellefteå FF Lag 1
77.
12.50
P-11 - A
Rönnskär Railcare IF
-
Sunnanå SK P11
79.
13.20
P-09/10 - B
Lycksele if P-10
1 - 2
SSK -Flickor 08/09
81.
13.50
P-09/10 - B
Mariehem SK P10
10 - 1
AFC Galaxy P10 Grå
83.
14.20
P-09/10 - A
Skellefteå FF
5 - 0
Gammelgårdens IF
85.
15.00
P-09/10 - A
Rönnskär Railcare IF
15 - 0
AFC Galaxy P 10 Röd
87.
15.30
F-11/12 - A
Myckle IK F11
-
Sunnanå SK F-11
89.
16.00
P-09/10 - B
SSK -Flickor 08/09
13 - 1
AFC Galaxy P10 Grå
91.
16.30
P-09/10 - B
Mariehem SK P10
2 - 3
Lycksele if P-10
93.
17.10
F-11/12 - A
Gimonäs Umeå IF Svart
-
Myckle IK F11
95.
17.40
P-12/13 - A
Sunnanå SK Vit
-
lycksele if lag 1
97.
18.10
P-12/13 - A
Sunnanå SK P12
-
Sunnanå SK
99.
18.40
P-12/13 - A
Ifk Anderstorp
-
Sunnanå SK Blå
101.
19.20
Herr junior - A
SSK F17
1 - 10
Gimonäs UIF
103.
19.50
Herr junior - A
Täfteå IK
0 - 1
Obbola IK P0708
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Sök lag
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate